2737
2739
عنوان

بارداری چهار هفتگی و علائمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 54 پست
آزمایش ندادم میگم که این حالت هارو دارم واقعا تلقین هم نیست بخدا میتونه علائم بارداری باشه چیکار کنم ...

آخه نوشتی چهار هفتمه برا اون فکر کردم که بارداری . اگه پری عقب انداختی چند روز مشخصه که بارداری من چند روز پیش بی بیم مثبت شد بعد ۵ روز از موعد این حالت هاییم که میگی هنوز ندارم. فقط یکم کمر درد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارویی چیزی مصرف نکردین؟ 

یه ماه پیش اقدام کردم پری شدم این ماه لتروزل و مدرکسی پروژسترون مصرف کردم فردا شب دوتای آخر قرص مدرکسی پروژسترنمه از اول ک مصرف کردم اذیت نشدم الان اینطور شدم نمیدونم علائم بارداری یا نه

2728
یه ماه پیش اقدام کردم پری شدم این ماه لتروزل و مدرکسی پروژسترون مصرف کردم فردا شب دوتای آخر قرص مدرک ...

شاید عوارض مصرف قرص باشه 

بخصوص پروژسترون منم مصرف میکنم دقیقا همین حالتای شما بهم دس میده 

ولی درکل امیدتو از دست نده ان شاالله که باردار باشی

😊
آخه نوشتی چهار هفتمه برا اون فکر کردم که بارداری . اگه پری عقب انداختی چند روز مشخصه که بارداری من چ ...

نمیدونم واقعا چون بچه اولمه اگه باشه اگع نه هم خوب هم شکرش نمیدونم چجوریه این حالتارو دارم نمیتونم باکسی هم درمیون بزارم خواستم از شما کمکم کنید راهنماییم کنید 

من از هفته 4 شروع شد علائمام. همش سرگیجه و حالت تهوع و نسبت به بو خیلی حساس. الان 2هفته هست رفتم خون ...

واقعا یعنی این حالتایی که دارم میتونه از علائم بارداری باشه مثل شما

2740
عزيرم من علائمم تهوع و سوزش معده و دردزيرشكم و حساسبت يكي از سينه هام بود ..و از موعد پريودم گذشته ب ...

جدی بنظرت میتونه برای هرکسی یجوری باشه این علائم؟

ممکنه این حالتای شمام حالت بارداری باشه البته قطعی نیس

آره میدونم ولی ماه قبل که اقدام کردم که پری شدم هیچکدوم از این حالات رو ندارم فقط موعد پریم که شد دل درد و کمر درد پریودی داشتم همین ولی ایندفعه نه میبینم اینطور شدم 

بله عزیزم. من شدیدااااا بی حال بودم میگفتم نمیدونم چمه ولی فهمیدم باردارم

عزیزم انشالله برا منم دعا کن بسلامتی بچتو بغل کنی گلم😘

بنظرت برام آزمایش خون بدم اخی بی بی چک زدم پریروز منفی بود حالمو گرفت

راستی خیلی زیاد هم میخوابم بخدا این روزا جوری که وقتی مادرم تماس میگیره میگه هنوز خوابی چرا اینقد میخوابی نگرانتم نکنه چیزیته اذیتی چون مادرمم نگفتم روم نمیشه