2737
2734
عنوان

بارداری چهار هفتگی و علائمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 54 پست
به امید خدا،،،واقعا شماهم مصرف میکنید برا بارداریتونه؟ 

بله عزیزم 

منم برا بارداری دکتر بهم استروژو و پروژسترون داد ماه قبل نتیجه نگرفتم ولی همین حالتارو داشم و فکر میکردم باردارم البته شایدم باردار بودمو لانه گزینی نشدبیبی زدم دوبار هاله افتاد  چون من متاسفانه مشکل سقط مکرر دارم 

😊
بله عزیزم  منم برا بارداری دکتر بهم استروژو و پروژسترون داد ماه قبل نتیجه نگرفتم ولی همین حالت ...

انشالله که نتیجه بگیری و دلت شاد بشه گلم ،عزیزم الان هم مصرف میکنی قرص؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که نتیجه بگیری و دلت شاد بشه گلم ،عزیزم الان هم مصرف میکنی قرص؟

بله مصرف میکنم 

پنجتا استروژن منونژوگه بعدش ده تا پروژسترون دکترم برای سه ماه بهم دارو داد گفت اقدام هم داشته باشم ماه قبل که گذشت دوماه دیکه دارم

😊
2731
بله مصرف میکنم  پنجتا استروژن منونژوگه بعدش ده تا پروژسترون دکترم برای سه ماه بهم دارو داد گفت ...

خیلی ممنون عزیزم که صبوری کردی و پاسخ سوالاتمو دادی مرسی از راهنماییت گلم

خیلی ممنون عزیزم که صبوری کردی و پاسخ سوالاتمو دادی مرسی از راهنماییت گلم

فدات 

ان شاالله که باردار باشی ولی تا زمان موعدت آرامش داشته باش 

اصلا استرس نگیر چون اگه استرس داشته باشی لانه گزینی نمیکنه 

😊

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2740