2726
عنوان

بارداری چهار هفتگی و علائمش

1129 بازدید | 54 پست

سلام تورو خدا راهنماییم کنید من الان چهار هفتمه سه روزه سرگیجه دارم گه گداری هم حالت تهوع بهم دست میده واقعا تلقین نیست الانم که داریم اینارو مینویسم سرگیجه دارم گاهی زیر دلم و کمرم مثل پریودی درد میکنه ۲۵ این ماه موعد پریمه خواستم ببینم این علائم میتونه برا بارداری باشه به بعضی بوها حساس شدم دارم کم کم حس میکنم سینهام هم یکم درد میکنه لطفا اگ کسی میدونه بگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا تورو خداراهنمایی کنید دارم از سرگیجه واقعا میخوام بیارم بالا چیکار کنم این دکترای هم بستن واسع این کرونای لعنتی موندم چیکار کنم نمیدونم چی بخورم چیکار کنم حداقل یکم حالم خوب بشه

2728
قبل از اینکه بفهمی بارداری سینه درد داشتی؟ 

آره هنوز به موعدم مونده تا ۲۵که میشه دوشنبه هفته اینده اونوقت وقت پریمه سینه دردم شدید نیست حسش میکنم کماکان درد داره ولی سرگیجه خیلی شدیده جوری که امروز خونه مادرشوهرم بودم بوی پونه به مشمامم خورد حالم بهم خورد هی میگفتم بوی پونه میاد سرم درد میکنه اذیت میشم شوهرم میدونه ولی اونا نمیدونن دیگه برگشتم خونه الان بدتر شدم

آزمایش دادی ک فهمیدی بارداری؟؟ چطور قبل موعد فهمیدی

آزمایش ندادم میگم که این حالت هارو دارم واقعا تلقین هم نیست بخدا میتونه علائم بارداری باشه چیکار کنم واقعا حالم بده 

واقعا شماهم اینطور بودین میشه از تجربیاتتون بگین خیلی ممنونم

عزيرم من علائمم تهوع و سوزش معده و دردزيرشكم و حساسبت يكي از سينه هام بود ..و از موعد پريودم گذشته بود اين علائمو داشتم

2706