2733
2734
عنوان

حس میکردین نینیتون چیه حستون درست بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

حسم میگفت پسره و علائمم به پسر میخورد ولی دختر شد بچه اولم.خوابم دیده بودم پسره

بچه دومم حس میکردم دختره اسمشم گذاشته بودم دلآرا ولی پسر شد😁 .همسرمم خواب دیده بود دختره

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2740

حس میکردم دختره پسر شد😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

لحظه ای که فهمیدم باردارم قران باز کردم به نیت اینکه بفهمم جنسیتش چیه

سوره مائده باز شد❤

نی نی هم دختره❤

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

حسم میگفت دختره پسر شد

ولی تو خواب پسر میدیدم

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

ازروزی ک تکون میخورد روی شکمم دست میکشیدم و میگفتم پسر مامان....هیچ لوازم دخترونه ای دوست نداشتم...اسمشو هم فقط پسر انتخاب کرده بودم و تا هشت ماهگی اصلا سونوگرافی نرفتم بجز اولین سونوم ک چهل روزگی بود

2706