2733
2739
عنوان

حس میکردین نینیتون چیه حستون درست بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

حسم میگفت پسره و علائمم به پسر میخورد ولی دختر شد بچه اولم.خوابم دیده بودم پسره

بچه دومم حس میکردم دختره اسمشم گذاشته بودم دلآرا ولی پسر شد😁 .همسرمم خواب دیده بود دختره

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
2738

حس میکردم دختره پسر شد😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

لحظه ای که فهمیدم باردارم قران باز کردم به نیت اینکه بفهمم جنسیتش چیه

سوره مائده باز شد❤

نی نی هم دختره❤

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

حسم میگفت دختره پسر شد

ولی تو خواب پسر میدیدم

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

ازروزی ک تکون میخورد روی شکمم دست میکشیدم و میگفتم پسر مامان....هیچ لوازم دخترونه ای دوست نداشتم...اسمشو هم فقط پسر انتخاب کرده بودم و تا هشت ماهگی اصلا سونوگرافی نرفتم بجز اولین سونوم ک چهل روزگی بود

2706