2733
2734
عنوان

شیرینی بهشتی و نعلی ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 44605 بازدید | 400 پست
الان لوازم قنادی با پیک  میفرستن براتون هر چیزی بخوایین

سلام ماریا جون خوبی 

میگم شما کانال لوازم قنادی میشناسی  ک همه چی داشته باشه قیمتاشم خوب باشه؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💞🎊🎊خدایا همه نینی ها سالم ب دنیا بیان سالم بزرگ بشن و عاقبت بخیر الهی امین🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ماریا جون خوبی  میگم شما کانال لوازم قنادی میشناسی  ک همه چی داشته باشه قیمتاشم خوب ...

رنگینه خیلی کامله عزیزم. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
رنگینه خیلی کامله عزیزم. 

منظورت این کاناله گلم؟ 

و لطفا غذاهای جدید و انگشتی هم تایپیک بزن 

و اصول فوندانت و خامه کشی و تزیین کیک و دسر رو هم بزار برامون 

مرسی ک اینقدر خوبی 💝

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💞🎊🎊خدایا همه نینی ها سالم ب دنیا بیان سالم بزرگ بشن و عاقبت بخیر الهی امین🤲
2731
منظورت این کاناله گلم؟  و لطفا غذاهای جدید و انگشتی هم تایپیک بزن  و اصول فوندانت و خ ...

اره گلم همینه. 

حتما چشم دنیای شیرینی انقدر زیاده که همش میگم همه رو یاد بدم بعدبرم سر غذا. نمیشه اصلا

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

سلام ماریا جان حالتون خوبه گلم ... ماریا جان من یه سوالی دارم . من خانه دارم و به شدت به یه منبع درامد نیاز دارم یه مدت تو فکرم دونات درست کردن و پخش کردن بین سوپر مارکتها بود الان بازم به سرم افتاده اما نمیدونم واقعا میصرفه ارزششو داره اینکارو بکنم ..و اینکه اگه بنظرتون ارزششو نداره یه مدل کلوچه چیزی مد نظرتون هست بهم پیشنهاد بدین 

سلام ماریا جان حالتون خوبه گلم ... ماریا جان من یه سوالی دارم . من خانه دارم و به شدت به یه منبع درا ...

سلام گلم. حتما این کارو انجام بده. دونات. کیک یزدی اگه شامی شمالی بلدی خیلی عالی فروش میره تو این ماه. 

اره گلم همینه.  حتما چشم دنیای شیرینی انقدر زیاده که همش میگم همه رو یاد بدم بعدبرم سر غذا. نم ...

ممنونم 

اخه برا بچه ها خیلی غذاهای انگشتی خوبه 

و من عاشق غذای جدیدم یکی دوتا از نت دیدم پختم از طعمش خوشم نیومد با اینکه تعریفش شنیده بودم 

ولی به شما اطمینان دارم میدونم هرچی ک یاد بدین خوشمزس

راستی میشه برا پخت شیرینی و کیک ها از ماکروویو(سولار دام) هم استفاده کرد 

2740
ممنونم  اخه برا بچه ها خیلی غذاهای انگشتی خوبه  و من عاشق غذای جدیدم یکی دوتا از نت دیدم ...

مرسی از محبتت گل من. 

سولار هم اره میشه استفاده کرد

مرسی از محبتت گل من.  سولار هم اره میشه استفاده کرد

ببخش اینقدر سوال میکنم 

تو نت دیدم فوندانت خونگی و زده بود میشه با پاستیل پفکی یا گلوکز و گلیسیرین هم درست کرد 

ب نظرت خوب میشه یا از بیرون بخرم 

برای کار حرفه ای نمیخام 

سلام گلم. حتما این کارو انجام بده. دونات. کیک یزدی اگه شامی شمالی بلدی خیلی عالی فروش میره تو این ما ...

کیک یزدی تو تستر خوب درمیاد بنظرتون و اینکه همزن برقی ندارم لازم میشه ؟ ببخش سوال زیاد پرسیدم

کیک یزدی تو تستر خوب درمیاد بنظرتون و اینکه همزن برقی ندارم لازم میشه ؟ ببخش سوال زیاد پرسیدم

همزن که لازمه عزیزم. 

تو توستر هم خوبه 

ببخش اینقدر سوال میکنم  تو نت دیدم فوندانت خونگی و زده بود میشه با پاستیل پفکی یا گلوکز و گلیس ...

نه به دردسرش نمیارزه اماده بگیر

2706