2737
2739
عنوان

برادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 43 پست
مثلا رفت ابپاشی کنه حیاتو شیر باز کرد دیگه رفت کارشو انجام نداد .بی قراره .میگه اذیتم میکنن .مانع ان ...

بره پیش روانپزشک 

این حرفا چیه یهودی و.....دعا نویس و....!!!!!

الان سال ۲۰۲۰

عزیزم اگه تسخیر شده باشه که با یه دعای عادی و چند کلام از قران خوب نمیشه. مخصوصا اگه واقعا جنی شده ب ...

پس چطوری .چکار باید کنن 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بره پیش روانپزشک  این حرفا چیه یهودی و.....دعا نویس و....!!!!! الان سال ۲۰۲۰

من که نمیگم خودش اینارو میگه ...تو نت بزن تحقیقات شده در موردش .پیامبر سخن گفتن درموردش .الکی نیس که جن 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2742
اخه الان اصلا روانپزشک اینا که نیس .بخاطر این بیماری ..منم گفتم ولی خانوادش معتقدن به این حرفا .مادر ...

بلاخره یه سری کلینیکا اینا باز هستن ولی اون بنده خدا ناراحته و قطعا به مشاور لازم داره بگردید پیدا میکنید

ببریدش روانشناس و روانپزشک.....قبر یهودی کجا بوده بابا

چون کربلا اینا رفته .شاید اونجاها 

من که نمیگم خودش اینارو میگه ...تو نت بزن تحقیقات شده در موردش .پیامبر سخن گفتن درموردش .الکی نیس که ...

چ ربطی ب یهودی داره

یعنی یهودی ادم نیست

؟؟؟؟

اینا خرافاته عزیز جان

و همین رفتن شما پیش دعا نویس و ....چون اینا واقعا با اجنه در ارتباطن باعث میشه اینا بهتون نزدیک بشن نکنید اینکارو با خودتون

بیشنر بهش میخوره قرصی چیزی بزنه تا جنی شده باشه ها

طلبه هست .من از چشام بیشتر بهش اطمینان دارم .اهل این کارا نیس اصلا 

2738
اینم بگم خیلی از ادمها وقتی کلاسهای عرفان رو‌شرکت میکنن این حالت بهشون دست داده میشه.بدنیست ازش سوال ...

چه سوالی .الان چندین ساله طلبس .هیچوقت اینجوری نبوده .چند ماهه نرفته حوزه 

پس چطوری .چکار باید کنن 

باید جنگیر پیدا کنید که کارش رحمانی باشه. نه از اینهایی که با موکلهای شیطانی کار میکنن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

جن بیکار نیست فقط بخاطر اینکه صلوات نفرستی بگیرتت!

اصلا همچین اجازه ای ندارن بدبختا

فقط میتونن با ادمایی ارتباط بگیرن که خودشون چراغ سبز نشون بدن که اونم کار راحتی نیست کلی ریاضت میکشن قران میسوزونن و...

چند حالت داره مشکل ایشون

یا قرص اینا میزنه

یا از این کلاسای عرفانو اینا میره

یا ضعف شدید جسمی و کمبود اهن داره

یا افسردگی شدید و گیر و گور روانی

هرچی گفته مزخرف گفته..من به جن و ملا و قدرت خداوند اعتقاد دارم اما خودتون یکم فکر کنید حرفایی که ملاهه زده باعقل جور در میاد؟بنظرم ایشون براشون یه مشکلی پیش اومده که روانشو درگیر کرده جای اینکه برین پیش ملا و اینا باهاش صحبت کنید تا بفهمین مشکلش چیه

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
2706