2737
2739
عنوان

برادرشوهرم

679 بازدید | 43 پست

سلام .یه برادرشوهر دارم ۲۸سالشه .یه مدته گریه میکنه تو فکرمیره صداش میکنن متوجه نمیشه یه حرفای عجیب میزنه .برنش پیش این دعا نویسا به اصطلاح ملا ...گف رفته سر مزار یه یهودی صلوات نفرستاده جنی شده .همون جن اذیتش میکنه دیگه یه کم از قران و دعاهاش خونده براش و گفته جن از بدنش رفته واین حرفا ...اما هنوز خوب خوب نشده .میگه قران بخونین .غذا نمیخوره درست .خانوادش خیلی نگرانشن .کسی چیزی میدونه در این زمینه .

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم اگه تسخیر شده باشه که با یه دعای عادی و چند کلام از قران خوب نمیشه. مخصوصا اگه واقعا جنی شده باشه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

مثلا رفت ابپاشی کنه حیاتو شیر باز کرد دیگه رفت کارشو انجام نداد .بی قراره .میگه اذیتم میکنن .مانع انجام کارام میشن ....

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2740

ملا !!! تو سال ۲۰۲۰ !!!

اگه قصد کمک دارن به روانپزشکه خیلی خوب مراجعه کنن.

با توجه به نوار مغزی و علمی که دارن بهش کمک میکنن احتمالا ایشون افسردگی پنهان داشته که الان نمایان شده و سریعتر کنترل نشه به شدت خطرناکه.

اخه خانم این کارا چیه باهاش صحبت کنن خانواده ببرید روان شناس لازم بود ارجاع میده روان پزشک اخه ملا و ...

اخه الان اصلا روانپزشک اینا که نیس .بخاطر این بیماری ..منم گفتم ولی خانوادش معتقدن به این حرفا .مادرشوهرم زیاد گریه میکنه 

2706