2733
2734
عنوان

بنظرتون چکار کنم

217 بازدید | 19 پست

دوستان میشه بیاین راهنماییم کنین

من برا نیمه شعبان اش نذر داشتم الان با وجود کرونا نمیخوام انجامش بنظرتون کارم اشتباهه؟؟؟!

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نذرتو بده به فقرا

میشه هزینشو حساب کنم بدم پس درسته

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
اره عزیزم

مرسی پس همین کارو میکنم

2738
منم نذر داشتم به جاش رفتم نونوايي ٢ تا تنور صلواتي گرفتم به جاش 

یعنی دقیقا چیکار کردی

حفظ بهداشت به دستور رهبر معظم و مراجع معظم تقلید، از اهم واجبات که بخاطرش نماز جمعه با اون عظمتش تعطیل شده، پس قطعا و یقینا این آش نذری شما از وجوب نذر میفته و باید پولشو بدین فقرا... به این میگن حکومت احکام ثانویه بر احکام اولیه... (امام زمان(ع) راضی نیستن بخاطر یه نذر آش، جون محبینش به خطر بیفته) 😎😊❤️

یعنی دقیقا چیکار کردی

رفتم نون وايي بربري گفت يه تنور كامل ميشه ٣٦ تومن كنجديش ٤٥ تومن من ٩٠ تومن دادم ٢ تا تنور كه در مجموعه ميشه ٤٥ تا نون 

نونوا ميدن به مردم پول نميگيرن ميگن نذريه يا صلواتيه 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
نذرت قبول 😘😘😘😘

ممنون عزیزم مرسی از راهنماییت😍..

2706