2733
2739
عنوان

کسی هس مشکل معده داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 57 پست
اهان منم رفلاکس دارم به هر چی بگی آلرژی دارم میخورم یکمی ببخشید میاد بالا  آروغ هم میزنم  ...

اره عزیزم

من پارسال خیلیییییییی ضربانم رفت بالا در حد 130 هم رسید

تا الان دئوبار دکتر قلب رفتم هیچی نبوده

تا اینکعه فهمیدم واسه رفلاکسه همش

وقتی اسید معدت زیاد از حد میشه دیواره معده ب دریچه فشار میاره

تیارا هستم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من معده م مشکل داره.الانم شدیدتر شده... ولی فعلا نه دکتر می تونم برم و نه هیچکاری می کنم... تحمل می ...

قرص شیرین بیان خیلی خوبه 

شربت نعنا و عسل هم خوبه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
من که اصلا اب نمیخورم موقع غذا تا  یکی دوساعت بعدش ولی رفلاکس دارم وقتیم میخورم ببخشید آروغ میز ...

اره منم گاهی اینجوری میشم ولی همیشه ن

کلا هردفه ی جورم

ولی واقن ی راهی نیس ک کلا خلاص شیم؟  

تیارا هستم  
2731
اهان بعد اسید معده زیاد شدنی اینطوری میشیم یا کم ؟ 

نه دیگه وقتی اینجوری میشی یعنی اسیدت زیاد شده

من خودم پارسال ی مدت خیلی مرکبات میخوردم

یهو معدم خیلی حساس شد

الان کلا نمیخورم

ولی کلا عصبی میشم ناخوداگاه بدترمیشه

تیارا هستم  
2738
ما هم هممون مشکل معده داریم شدید. منم از راهنمایی شرو شد. منم امپرازول میخورم.

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟

روزی یکی؟

عزیزم دیگه چ داروهاییی خوردی ک جواب دادن؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط رفلاکس داری؟

تیارا هستم  
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟ روزی یکی؟ عزیزم دیگه چ داروهاییی خوردی ک جواب دادن؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط رفلاکس داری؟

من رفلاکس شدید دارم تقریبا هر روز. البته مثلا میشه کلا یه دو هفته خوب باشم بعد دوباره بد بشم. علاوه بر اون بعضی وقتا معدمم درد میگیره یا همون رفلاکس اینقد شدید میشه که سرفه های بد میکنم. ولی برای رفلاکس یا امپرازول میخورم یا رانیتیدین. هر روزم سعی میکنم قرص نخورم خیلی وقتا تحمل میکنم یا به سمت چپ دراز میکشم خیلی بهتر میشم.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

منم همینجوری بودم بیشترم بخاطر استرسم بود انپرازول و...خوردم فایده نداشت اوایل کرونا هم بخاطر استرس زیادوموادضدعفونی معده م نابودشده بود چن کیلو لاغرکردم حتی باعث میشد سرفه خفه وخشک وکوتاه کنم‌ تااینکه داروی مرکب دو تبریزیان واقعا معجزه کرد واسم عالیه تونت بزن داروی مرکب دو فوایدش میاد مثل آب روآتیش هس

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
استارت مشكلات معده دلايل مختلفي دارد و هر كس به يك درماني پاسخ ميده من شخصا با انتي اسيدها به شدت بد ...

عزیزم ممنون از تاپیکایی ک فرستادی

شما خودت کلا حالاتت چجوری بود اون موقع؟؟؟؟؟؟؟

اخه من کلا هر دفه ی جورم 

و اینکه اره اب سیب زمینی ک تو اون تاپیک گفت بود هم خیلی شنیدم باید امتحان کنم

تیارا هستم  

منم رفلاکس دارم.دیگه قرص مصرف نمیکنم چون تاثیر نداره. با عرض معذرت من معدم نفاخه و خودم دستم اومده که چی بخورم چی نه. اگرم ناگهانی مشکل پیدا کردم خود شیرین بیانو از عطاری میگیرم یه کوچولو هم که حل کنم تو آب بخورم خوب میشم

تخم مرغ و ماست رو هم کم میخورم

2706