2733
2734
عنوان

کسی هس مشکل معده داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 57 پست
عرق چهل گیاه یا معده فقط برای مشکلات معده هست .فقط خواستید امتحان کنید همراه با قرص شیمیای نباشه بعض ...

عزیزم واقعا ممنون حتما امتحان میکنم  

تیارا هستم  
اره عزیزم من خودم از پارسال فک میکردم مشکل قلبی گرفتم 2بار دکتر قلب رفتم سالمه سالم بود بعد فهمیدم ...

ممنون منم گفتم بعد کرونا باید برم دکتر قلب بس که الکی درد میگیره. همین الانم یه احساس فشار رو قلبم دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داشتم و وزنم کم کرده بودم خیلی اما الحمدلله با دارو هاضوم خوب شدم

یه دارویی که از پیامبر صل الله علیه و آله  روایت شده است.

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
ممنون منم گفتم بعد کرونا باید برم دکتر قلب بس که الکی درد میگیره. همین الانم یه احساس فشار رو قلبم د ...

عزیزم ب نظرم قرص امپرازول رو ی بار بخور ببین تاثیر نداره؟؟؟؟

تیارا هستم  
2731
من داشتم و وزنم کم کرده بودم خیلی اما الحمدلله با دارو هاضوم خوب شدم یه دارویی که از پیامبر صل الله ...

خداروشکر عزیزم

از عطاری باید تهیه کرد؟؟چی توشه؟

تیارا هستم  
عرق چهل گیاه یا معده فقط برای مشکلات معده هست .فقط خواستید امتحان کنید همراه با قرص شیمیای نباشه بعض ...

عزیزم واقعا ممنون حتما امتحان میکنم  

تیارا هستم  
2738
خداروشکر عزیزم از عطاری باید تهیه کرد؟؟چی توشه؟

زنیان و سیاهدانه و آویشن 

ولی نمک دریا هم بریز چون فکر کنم یه جایی تو روایت دیگه ای خوندم یا تو همون روایت نمیدونم اگر اشتباه نکنم 

خدا منو ببخشه اشتباه نگم روایت

خودت تحقیق کن من خودم نمک هم زده بودم  

غیر سیاهدانه بقیشو آسیاب کن سیاهدانه رو میگن موقع خوردن آسیاب کنید تازه تازه چون بمونه سم تولید میکنه من که سیاهدونه رو درسته میخورم فقط چندبار سابیده خوردم درستشو نمیدونم   

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
ببین من رفلاکس دارم کلا و رفلاکسم اونجوری نیس که به گلو بزنه مثلا وقتی صبا پامیشم اولش حالت تهوع د ...

رفلکس من از مری به بالا رو اذیت میکنه. احساس میکنم تو گلوم ورم میکنه دقیقا مثل زمانیکه آدم بغض میکنه. هم احساس توده میکنم هم اینکه تو گلوم و شقیقه هام و گوشم منقبض میشه. خلاصه یه حس بدیه

حتی تو چشام هم انگار منقبض میشه

عزیزم من ب نظرم قرص امپرازول خیلی جواب میده

حتماااااا بخور 

فاموتیدینم عالیه اصن میخوری دیگه حس میکنی معده درد  نداشتی قبلش

تیارا هستم