2737
2734
عنوان

به شوهراتون چه جوری محبت میکنین به منم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 78 پست
منم اصلا بلد نبستم همش درحال غرزدنم ولی اون بیچاره برعکس منه خیلی محبت میکنه ولی من هیچی

همه محبتا زبونی نیست که..شاید درعمل چیزی ازتون دیده ک محبت میکنه...خودتونو دست کم نگیر بانووو

هر وقت میاد خونه حتما خودم درو باز میکنم و منتظر میشم بیاد تو و اول یه بوسه بعد میاد تو

با بچه ام که حرف میزنم جلوی شوهرم همش از شوهرم تعریف میکنم مثلا میگم بابا خیلی قویه ، خیلی مهربونه ، خیلی دوسمون داره

گاهی وقتا مثلا میگه برام آب میاری منم میگم چشم سرورمممم شما دستور بده(البته بعضی وقتا فقط)

و ....

آیا خدا بر بنده اش کافی نیست؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همیشه ماساژش میدم سرشو میزارم رو پاهام موهاشو ناز میکنم خیلی بوسش میکنم وقتی داره تو خونه یه کار انجام میده از پشت بغلش میکنم چیزایی که دوس داره براش درست میکنم بعد خودمو لوس میکنم میگم بخاطر تو درستش کردم یا چون عاشقتم فلان کارو کردم نمیدونم این کارا حسابه یا نه😂

چیکار کنم همسرمه میگه تا من ب.وست نمیکنم تو نمیکنی تا من بغل نمیکنم تو نمیای ولی خب منم میکنم ولی ن ...

عزیزم خب بوسش کن بپر بغلش وقتی از سره کار میاد خودتو براش لوس کن حسابی قهر کن ناز کن لب پایینتو گاز بگیر و بوققققق😂 بعضی وقتا سرشو بذار رو پات و ناز کن بهش حرفای خوب بزن نمیدونم بگو تو قلبم یه قانونه جدا داری من همیشه اینو میگم یا نمیدونم حرفای عاشقانه دیگ اجی

دلبری کن براش همیشه تو جمع خوبشو بگو اگه کسی ازش بد گف تو دفاع کن رفتارای زنونه داشته باش میرین مهمونی جایی ازش بخواه برات بکشه و خرید میرین هیچی دست نگیر بذار حس مرد بودن بگیردش

2738
ما عقدیم  من کلا خوش سر و زبونم  میدونی هشت ماه از عقدمون میگذره ولی انگار از روز اول بی ...

اون بیشتر محبت زبونی دوس داره چن بار هم بهم گفته دوس دارم سرو زبون دار باشی بهم بگی احساستو ولی نمیدونم چرا نمیتونم خودمم خیییلی دوسش دارم 

چیکار کنم همسرمه میگه تا من ب.وست نمیکنم تو نمیکنی تا من بغل نمیکنم تو نمیای ولی خب منم میکنم ولی ن ...

خوب خودش داره میگه بوس و بغل یهویی میخاد.یه دفه بپر ماساژش بده گازش بکیر بگو ذوق کردن یه دفه بزن لهش کن بخنده.ببخشیدا ولی چرا انقدر شل و بی حالی؟اینجوری وقتایی هم که بی حوصله ای واقعا  براش نهم نیست

مثال میزنی عشفپقم؟ که منم یاد بگیرم.بوس

زبونمو ميچرخونم لامصبو 😄بغلش ميكنم ، نازش ميكنم، بوسش ميكنم ، قربون صدقش ميرم، با همينكارا هم تونستم كاري كنم محل خواهراي بيشعورش نزاره

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
هر وقت میاد خونه حتما خودم درو باز میکنم و منتظر میشم بیاد تو و اول یه بوسه بعد میاد تو با بچه ام ک ...

منم وقتی میگه برام اب میاری؟!! میگم تو جووووون بخاه

کیه که بده  

و اینجوری میشه ک کشتی گرفتنمون شروع میشه

واسش میوه پوست میگیرم ، قربون صدقه ش میرم ، خودمو واسش خوشگل میکنم ، واسش میرقصم ، همیشه غذای خوب و همیشه غذا رو با تزئین درست میکنم ، وقتی از سرکار میاد واسش شربت درست میکنم ، چون از مبل خوشش نمیاد واسش پتوی گلباف پهن میکنم چندلایه میکنم میشینه روی پتو جلوی تلویزیون ، گاهی سورپرایزش میکنم ، واسش کیک درست میکنم از قنادی ها هم بهتر ، واسش لقمه کتلت یا سالاد الویه میذارم سرکار ضعف نکنه ، باهاش دعوا نمیکنم و کارهای خانواده ش رو اصلا به روش نمیارم ، اینگونه است که خونه مون رو با هیچ جای دنیا عوض نمیکنیم و حتی قبل از قرنطینه بیشتر توی خونه میموندیم

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون