2737
2739
عنوان

ده شستیاااا بیاین ببینمم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 32 پست
این طفلکا روی خوشی رو ندیدن گرچه دوره  ماهم جنگ بود اما مثل الان انقدر دغدغه نداشتیم

با اینکه جنگ بود ولی خیلیی صفاااا داشت😍😍 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اینکه جنگ بود ولی خیلیی صفاااا داشت😍😍 

خیلی....واقعا

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2728
2740
اون تیکه اولش که دست طرفو میکشید من صدبار تو عروسیا دیدم بودم😂😂😂😂 خیلی خنده دار بود کاش جاریم بو ...

خجالتی بودن طفلیاااا😄😄

درسته امکانات کم بود گوشی و نت نبود و...اما دلامون خوش بود...چه زود دیر شد🥺

اره واقعا الان همه چیز هست بجز اون صفا و صمیمیت

دمت گرم حالمو خوب کردی اون زمان زندگی میکردیم الان سرمون توگوشی زندگی زرق برق دیگران نگاه میکنیم

قابلییی ندااش😘😘😍😍

2706