2733
2734
عنوان

امتحان نهایی یه لحظه بیاید

202 بازدید | 21 پست

تا حالا درس تاریخ نخوندم بنظرتون تو این زمان باقی مونده میتونم بخونم

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره میشه چرا نشه

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

اره فقط  مرور داشته باششش و اسم هارو حفظ کنن

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2740
چرا که نه  با دقت و پشتکار

آخه شرایطم یجوریه خیلی وقت کم میارم

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
صفر صفرم

تاریخ تخصصی؟

یا عمومی ؟

اگ تخصصی از الان بشین بخون میرسی

منتها ببین روزی دوبار مرور خلاصه نویسی داشته باش

نمونه زیاد حل کنن

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
تاریخ تخصصی؟ یا عمومی ؟ اگ تخصصی از الان بشین بخون میرسی منتها ببین روزی دوبار مرور خلاصه نویسی د ...

من وقت نمیکنم هرروز تو برنامه تاریخ باشه 

تاریخ دوازدهم تخصصی رو میگم نگاه کردم مطلب زیاد داره 

اره از الان بشین روزی ۵ ساعت بخون اوکی میشی

درس های دیگرم میخام ترمیم کنم 

حالا توکل بر خدا میخونم اگه رسیدم ک میرم امتحان میدم

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز