2737
2739

برا هر سرپرست یک میلیون نه برای همه خانواده ...اونم ۲۴ ماهه کم میکنند...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

یاد داروغه ناتینگهام میفتم که یه سکه محکم کوبید ته لیوان گداهه (رابین هود)بقیه سکه ها ضرب گرفتن پریدن بالا ، همه رو تو چنگش گرفت 

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از آب گل آلود دارن ماهی میگیرن.

دارن دنبال یه بهانه میگردن یارانه مردم رو قطع کنن.

دولت وظیفشه توی دوران قرنطینه خرجی مردم رو بده.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2731
اگه یارانه هر نفر یک تومن میشد اونموقع میشد روش حساب کرد،ک اونم محاله 😕

اره بخدا

ی تومن نیم ساعت خریده خونه اس😑

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
بگیم خدارو شکر ،جزو عجایبه خواهر😀

ن بابا اینا سود داره برا خودشون ک اینم میدن

سر همین دو سال یارانمو قطع میکنن میگن قسط وامتونه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
من درست شنیدم یعنی با سود 12 درصد وام میدن.مگه قرار سودی بگیرن بابت این پول؟

بله، یارانه خودمون میخوان بدن با 12 درصد سود!!!اوضاع گل و بلبله

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738
ن بابا اینا سود داره برا خودشون ک اینم میدن سر همین دو سال یارانمو قطع میکنن میگن قسط وامتونه

قطع که نمیکنن، کم تر واریز می کنن

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊

چی بگم برای ما که نمیریزن.ولی خب باز خیلی ها به دردشون میخوره همین پول.فقط من معنی سود نفهمیدم در عجبم😕😕😕

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

۱ میلیون برا کل خانوار بدون سود اینا فقط ۲۴ ماهه خودشون برمیدارن ازیارانه اونم تصویب بشه تواردیبهشت ماه نه الان خودمم می خوام ۵۰۰ بزارم روس ماشین ظرفشویی بخرم 😂

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
اگه کسی نخواد؟

والا نمیدونم، این خبر اخبار ساعت 2 شبکه 1 گفت.سودشو خودم حساب کردم   روحانی گفتش تا اردیبهشت واریز میشه، گمونم واسه همه میریزن و نمیشه انصراف داد. زوریه!!!

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

نه سود نداره ۱۲ درصدم سود داشته باشه چه فایده ۱۲۰ تومنم زرتی ازاون ورمیره خب 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706