2737
2739
عنوان

پریروز با شوهرم بحثمون شد سر یه چیز الکی و همو بستیم به رگبار

| مشاهده متن کامل بحث + 2429 بازدید | 89 پست
خدای من عشق چیه معنیش؟؟ چرا اون نیاد؟؟ خانما این ک میگن غرور مرد بیشتر و مهمتره  ی تفکر مرد س ...

من نگفتم حتما این بره از زندگیش خبر ندارم.‌‌.ولی عشق معنیش گذشت و ارامش اوردن تو خونس

قهر اصن خوب نیس

شاید ۱سال اون نیاد سمتت تو هم نری؟خو دیگه ازدواج واسه چی بود

مثلا چجوریه🤔 تو دعوا ادم قاطی میکنه😐

آره منم خیلیییی قاطی میکنم خب😂ولی خب شکره خدا میتونمم یکم کنترل کنم خودمو،توحینه دعوا به این فکر مبکنم که این بحث واسه الانه فقط.دوساعت دیگه،یه روز دیگه،یه هفته دیگه باز چشمون میوفته توچشه همدیگه‌..پس چیزی نگم که از گفتنش پشیمون بشم.

مثلا اگه حق باجفتمون باشه،من بیشتر کاراییو میگم که تقصیره خودم بوده،اونم بااینکه خودشم که یه کارایی کرده که من ناراحتم ولی اینی که به روش نمیارم،خوشحال میشه واینجوری مردی واقتدارشون حفظ میشه بنظرم..

یا مثلا اگه اون بگه ببخشید معذرت میخام،میگم من واسه معذرت خواهی نگفتم حرف بزنیم،واسه اینکه دیگه این بحثا نباشه میخام یکم حرف بزنیم باهم.یعنی یجوری رفتارمیکنم که فک نکنه من فقط میخام معذرت خواهیشو بشنوم..

البتههههه که به اخلاق وجنبه ی بعضی مرداهم بسیاااار مرتبطه..

بعضیا واقعا جنبه ی این کارارو ندارن خداییش😂😂

قُربُـــون تَپِشِ قَلبِت بِرَم کِ بِ عِشـــقِ مَن میَتپه💓💍👫🧿مهربونا،میشه یه صلوات بفرستین واسه حاجته من؟ممنونتونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چن ماه 

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
2728
2738

دست رو نرو داخل!

فعلا بهترین کار اینه که دست پیش بگیری تو دلخور تر باشی که مثلا مجبورت کرده از عصبانیت این حرفا رو بزنی وقتی اومد سمتت اوضاع آروم شد تو هم ازش عذرخواهی کن سیستم مردا اینجوریه که اگه ازشون اول کار عذر خواهی کنی الکی بالا میگیرن بذار قدم اول رو اون برداره 

خوشبحالت.  چجوری میتونی

بسختییییییییییییی☹😂به اینکه فک کنی بعدا هم بازچشت میوفته توچشش،

واینکه بتونی فک کنی به روزایه خوبی که داشتین باهمدیگه،فک میکنم خیلی تاثیرداشته باشه

قُربُـــون تَپِشِ قَلبِت بِرَم کِ بِ عِشـــقِ مَن میَتپه💓💍👫🧿مهربونا،میشه یه صلوات بفرستین واسه حاجته من؟ممنونتونم🌹
واقعا کلمه بی غیرت واسه یه مرد اینقدر بده؟ الهی بمیرم من اینو به بابام گفتم قبلا چقدر باباها خوبن که ...

شما خودتو ب ی مشاور نشون بده 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

شوهر من از اون ادماس که مثلا هر حرفی و فحشی بهش بدی،،،یه ساعت دیگه یادش می‌ره  ولی اخلاق خیلی بدی هست 

چون بدترین حرف هارو بهم میزنه و قلبم رو می‌شکنه و حرمت هارو می‌شکنه بعد یه ساعت دیگه بیاد خونه انتظار داره یادت بره ولی من نمیتونم همچین آدمی نیستم 

بهم میگه کینه ای احتیاج به مشاور داری،،،،،،منم بهش میگم اتفاقا تو روانی هستی و احتیاج به مشاور داری ،،،،،،من مثل تو پوستم کلفت نیست و نمیتوتم بی احترامی کنم یا بی احترامی و بددهنی بشنوم و به ساعت دیگه یادم بره

باید 

بسختییییییییییییی☹😂به اینکه فک کنی بعدا هم بازچشت میوفته توچشش، واینکه بتونی فک کنی به روزایه خوبی ...

من چشمامو میندم هرچیی میاد میگم.  بهم میگفت فکر روزاییرو بکن که دستمون تو دست همه بعد اروم میشی.  ولی من نمیتونستم

2706