2733
2739
عنوان

نیاز ب مشورت دارم خیلی ممنون میشم بیایین و ب حرفام گوش بدین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 48 پست

خیاطی 

یه هنر واقعیه 

واسه خودت هم عالیه

از طریقش میتونی درآمدم داشته باشی 

تو خونه کار کنی که پیش بچه تم باشی

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

اول اسم تمام هنر هایی که علاقه داری یا میدونی که وجود دارن رو بنویس تو کاغذ یا اصلا برو تو گوگل اسمشونو بنویس

بعدش ببین به کدوم هنر علاقه داری روشون فکر  کن ، تحقیق کن دربارشون ببین تواناییت به کدوم میخوره

بعدش برو تو سایت یوتیوب یا اینستا یا خود گوگل ویدیو های آموزشیش رو ببین

کم کم وسایل اولیه ش رو بخر و درست کن ......

با خودم درگیرم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت باید فک کنی ببینی چی دوس داری چیکار کنی ایده داشته باشی

طراحی و نقاشی رو خیلی دوس دارم

برای اینکه طراح لباس شم بنظرت از کجا و با چه تحصیلاتی باید شروع کنم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

تو شبکه های مجازی ، اینستگرام یا گوگل راجب هنرهای مختلف سرچ کن ببین بیشتر به کدومش علاقه داری ، به خودت باور بده که میتونی و یکم پیش زمینه با همسرت حرف بزن . از نوع تایپ کردنت متوجه شدم صدرصد تو کاری که میخوای موفق میشی ، الان زمینه های مختلفی وجود داره ، تواناییتو بگو  تو همین سایت خیلیا هستن که کمک کنن 😍😘 موفق باشی ❤

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜
2740

من فکر میکنم، طراحی دیجیتال، نفکقاشی و گرافیک خوب باشه در آینده میتونی پروژه بگیری و پول خوبی در بیاری

از طرفی اگر کار با کامپیوتر رو دوست نداری خیاطی خوبه ولی مهارت بالایی میخواد و حوصله 

ربان دوزی، کوئیلینگ هم هست

مربی پیلاتس،فیتنس،بدنسازی،محیط شاد زنانه هست و میتونی دخترت رو هم ببری

خیلی خوبه 😍

چجوری میتونم شروع کنم از کجا؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بستگی ب علاقه خودت داره

باید ببینی تو چه زمینه ای استعدادداری و علاقمندی

واسه خانما خیاطی خیلی خوبه هم ب زندگیشون میرسن هم درآمدخوبی داره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706