2737
2734
عنوان

نیاز ب مشورت دارم خیلی ممنون میشم بیایین و ب حرفام گوش بدین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 48 پست
طراحی و نقاشی رو خیلی دوس دارم برای اینکه طراح لباس شم بنظرت از کجا و با چه تحصیلاتی باید شروع کنم

والا نمیدونم چون من تواین زمینه نبودم از کسی ک تواین کاره باید پرسید 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از علاقت بگو  ولی توصیه میکنم ادامه تحصیل بده

تا هدفی نداشته باشم ک ب تحصیل نیاز نداشته باشه نمیتونم خودمو قانع کنم تا چن سال وقتمو برای تحصیل بذارم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2728
برو پرستاری بخون هم درستو خوندی و مادر با سوادی میشی هم بلافاصله وارد بازار کار 

حس میکنم پرستاری مناسب من نیست چون ب شدت از محیط بیمارستان هراس دارم خون میبینم حالم خراب میشه😅

2740

من به همه ی کارآموزهام که میان آموزشگاهم.این توصیه رو میکنم:

خیاطی حرفه ای هست که اگه یاد بگیری ،هم واسه خودت هم واسه خانواده ت مزایای زیادی خواهد داشت .

چه الان چه بعدن هر جای دنیا بری به خیاط نیاز هست.حتی میتونی تنها با دوختن چادر و مقنعه یه درآمد کوچیک داشته باشی و محتاج هرکس و نامردی نشی.

موفق باشی

نقاشی قلاب بافی خیاطی طراحی نویسندگی ترانه سرایی درس از راه دور 

نویسندگی رو هم دوس دارم ولی مشکلم دقیقا اینه ک از کجا باید شروع کنم !چقدر طول میکشه !دقیقا مسیرشو بلد نیستم

من به همه ی کارآموزهام که میان آموزشگاهم.این توصیه رو میکنم: خیاطی حرفه ای هست که اگه یاد بگیری ،هم ...

عزیزم برای یادگیری یه خیاطی حرفه ای چقدر زمان لازمه؟

من به همه ی کارآموزهام که میان آموزشگاهم.این توصیه رو میکنم: خیاطی حرفه ای هست که اگه یاد بگیری ،هم ...

شما میدونی با چه زمینه ای میشه طراح لباس شد؟

2706