2733
2739
عنوان

خرید اینترنتی کردم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 46 پست
اگه بیشتر از ۱۰روز طول بکشه.حتما کلاهبردارن

شما قرار نبود دیگه با این کاربری نیاید؟ من که باهاتون صحبت کردم گفتین باشه نمیام پ چی شد

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینجا چند نفرو دیدم ک از همون سایت خرید کرده بودن و جنسو تحویل گرفته بودن اما نمیدونم چرا واسه منو ...

کد بهتون داده یا نه؟ کد رو بزن تو سیستم پست معلوم میشه بسته کجاست

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2728
چرا نیاد؟    

مثل منه

هیچوقت از اون سایتایی که پرداخت قبل تحویل کالاس خرید نکنید دوست من یه بار کفش سفارش داد ۱۰روزم شد نف ...

چ پسر عمه غیرتییی خدا بده از این پسر عمه ها😄😄😅

تورو بیچاره کنه پای خودش ک چی شه ! خودشو پای تو بیچاره کنه عاشقته
مثل منه

سارگل جان همه میدونن کی کدومه قربونت

اون یهk اخر اسمش داره

حساس نباش خواهری..

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..
2738
همینجا چند نفرو دیدم ک از همون سایت خرید کرده بودن و جنسو تحویل گرفته بودن اما نمیدونم چرا واسه منو ...

عزیزم تاالان که همه جا نیمه تعطیل بود 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خب باشه مگه بچه اید    

خوشم نمیاد دوستام جا به جا میگیرن 

🍉

دیجی کالا بخاطر کرونا خریداشون پرداختش اینترنتی شده

منم از دیجی کالا پنجم عید خرید کردم ولی الان ۱۱روزه تازه امروز پست کردن شاید تا ۴شنبه یا ۵شنبه برسه به دستم سرشون شلوغه 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
سارگل جان همه میدونن کی کدومه قربونت اون یهk اخر اسمش داره حساس نباش خواهری..

😪بدم میاد خو

منم از دیجی کالا پنجم عید خرید کردم ولی الان ۱۱روزه تازه امروز پست کردن شاید تا ۴شنبه یا ۵شنبه برسه ...

قبلنا میومد دم در پولشو میگرفت خیلی خوب بود الان ادم چون پولشو پرداخت میکنه استرس میگیره من پارسال گوشی خریدم یه مکافاتی کشیدم از دستش که نگو اونقد دیر فرستادن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
2706