2733
2734
عنوان

خرید اینترنتی کردم اما...

577 بازدید | 46 پست

چند وقت پیش یه خرید اینترنتی از یه سایت داشتم و مبلغش رو هم پرداخت کردم اما هیچی بدستم نرسیده چکار باید بکنم؟؟؟!

تورو بیچاره کنه پای خودش ک چی شه ! خودشو پای تو بیچاره کنه عاشقته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچوقت از اون سایتایی که پرداخت قبل تحویل کالاس خرید نکنید دوست من یه بار کفش سفارش داد ۱۰روزم شد نفرستادن آخرش پسرعمش رف گفت کفشارو میدین یا شکایت کنم که کلاهبردارین اونام کفشو دادن

با پشتیبانی سایتش تماس بگیرین

پشتیبانیش هم فقط یک ایمیل هست ک چند بار ایمیل زدم اما جواب ندادن و یک شماره همراه ک کلا از دسترس خارجه 

2738
پشتیبانیش هم فقط یک ایمیل هست ک چند بار ایمیل زدم اما جواب ندادن و یک شماره همراه ک کلا از دسترس خار ...

سرتو گول مالیدن

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤

همینجا چند نفرو دیدم ک از همون سایت خرید کرده بودن و جنسو تحویل گرفته بودن اما نمیدونم چرا واسه منو نفرستادن اسم سایتش آنجل طب هست

پشتیبانیش هم فقط یک ایمیل هست ک چند بار ایمیل زدم اما جواب ندادن و یک شماره همراه ک کلا از دسترس خار ...

با این وضع چرا اعتماد کردین و خرید تو قسمنپت نظرات بنویسین اگه شماره مرسوله پستی دارین از پست پیگیر شین اگه هم کلا هیچی فک کنم پلیس وشکایت و اینا

2706