2733
2734
عنوان

مامانایی که چن روز بعد میفهمید جنسیت بچمتو چیه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 169 پست
من سر دختر اولم همش حس میکردم پسره تا واقعا دیدم شومبول نداره😊😂

😂😂😂آره همیشه حس درست در نمیاد ولی من حسم خیلی قویه هر کی بی‌بی چکش مثبت میشه بهش میگم چیه بچش حتی قبل اینکه برم سونو گفتم الان بهم میگه احتمالا دختر بعد سری بعد پسر میشه فعلا ک مرحله اولم درست در اومد 😬😐

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر 70 درصد

عه من اخه سر پسرمم خیلی شدیدتر چیزای شیرین میخوردم چیزای ترش کلن از بچگی نمیخورم دندونام یه جوری میشه ولی کاش دختر باشه ها 😍😍😍

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2731
2738
😂😂😂آره همیشه حس درست در نمیاد ولی من حسم خیلی قویه هر کی بی‌بی چکش مثبت میشه بهش میگم چیه بچش حتی ...

انشالله همون چیزی باشه ک دوس داری

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
😂😂😂آره همیشه حس درست در نمیاد ولی من حسم خیلی قویه هر کی بی‌بی چکش مثبت میشه بهش میگم چیه بچش حتی ...

من برعکسم میگفتم دختر میشه ان تی یهو گف پسر گفتم شاید اشتباه شنیدم دوباره پرسبدم 😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
واس چی میخوای سقط کنی عزیزم؟؟؟تورو خدااااااا اینکارو نکن بعدااااا پشیمون میشیییییییییییییی 

دخترم ۵ماهش بود فهمیدم بارداری.۲۱همین ماه میشه ۸ماه😪

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
باشه

سرش شبیهه سونوی منه برا من ولی دقیق تر بود عکس 

2706