2733
2734
عنوان

مامانایی که چن روز بعد میفهمید جنسیت بچمتو چیه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 169 پست
سنت رو باید دقیق بزنی مثلا اگه ۲۳ سال ۶ماهته باید همون۲۳ بزنی

دقیق گغتم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمال دادن پسره؟

اره گف 70 در صد پسر اولش که گف پسر گفتم چن درصد گف 70 درصد چن بارم دوباره چک کرد

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
عه من اخه سر پسرمم خیلی شدیدتر چیزای شیرین میخوردم چیزای ترش کلن از بچگی نمیخورم دندونام یه جوری میش ...

نمیدونم من سر پسرم شیرینی میخوردم دهنم تلخ میشد با ایکه ترشی اصلا دوست نداستم عاشقش شده بودم انشالا سالم باشه خدا ب مام یه دوقلو دختر بده ❤️❤️❤️

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2740
آخی خداکنه پسر باشه ی پسر داشته باشم ی دختر😑

انشالله 

الان چند هفته ایی؟علاعمت با بارداری قبلی فرق دارع؟

۱۲هفته .آره کاملا فرق داره سر دخترم همش خواب بودم و خسته و تهوع زیاد الان ن خواب دارم ن تهوع

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
نمیدونم من سر پسرم شیرینی میخوردم دهنم تلخ میشد با ایکه ترشی اصلا دوست نداستم عاشقش شده بودم انشالا ...

انشاله برا همه سالم باشه دختر پسر فرق نداره 

۱۲هفته .آره کاملا فرق داره سر دخترم همش خواب بودم و خسته و تهوع زیاد الان ن خواب دارم ن تهوع

منم کامل فرق داشتم با دخترم .و بچم پسره .برا تو هم انشالله اپل سالم باشه بعد ی پمسل ناز باشه

عینه من سر دخترم همش خاب ولی سر پسرم تا نصفه شب بیدار روزام خاب نداشتم الانم این سومیه اینجوریم 

منم کامل فرق داشتم با دخترم .و بچم پسره .برا تو هم انشالله اپل سالم باشه بعد ی پمسل ناز باشه

وای مرسی انشالله خدا بچه هاتو برات نگه داره😍

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
2706