2733
2739
من پول دارم همشو بخرم؟ راسته که عرضه اولیه رو بهتره طولانی نگه داشت؟ یا وقتی دوبرابر شد بفروشیم خوب ...

سهم های کوچک ممکنه دوبرابر رشد کنند اما سهم های بزرگ بین 30 تا 70 درصد جای رشد دارند.هر سهمی ارزشی داره.بیشتر از اون معمولا نمیرود یا باید دراز مدت صبر کنی که آیا بالاتر برود یا نرود.

قیمت کوتاه مدت و میان مدت عرضه های قبلی در یک تاپیک نوشتم بخوانش شاید بدرتون بخورد.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو سهم کلیک کن صف خریدارها را نگاه کن دیدی صف ریخت بفروشش.چون صفش ضعیف شده میگم شاید بریزه.اگر دوست ...

مرسی از راهنماییهاتون با با بدبختی وام گرفتیم به نظرتون طلا بگیریم یا یه نفرو تو بورس پیداکنیم سهم بخریم بفروشیم

من اشتب زدم قرنو فروختم امروز😕

اشکال نداره بازم خوب فروختی.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
2728
شگویا که سوددهی خوب داره چرابفروشیم .قرن امروز منفی شده به نظرتون پایین میاد

تا مثبته نفروش.اما وقتی منفی شد باید بفروشیم و گرنه مثل کلر میشود.باید وقتی منفی میشود فوری بفروشیم تا دوباره پایین تر بخریم.

قرن بنظرم یک مدت پایین می ماند اما باید میان مدت 6000 تومان شود.اگر پول برای عرضه صبا کم نداری نگهش دار.

استارتر جان تملت و کی بفروشیم خوبه

تاپیک قبلی را نگاه کن قیمت زدم.

تاپیک قبلی را نگاه کن قیمت زدم.

مرسی از راهنماییهات ما بدبختی وام گرفتیم به نظرت طلا بخریم یا کسی پیدا کنیم تو بورس سهم بخریم بفروشیم الن اگه ثبت نام کنم تو کارگذاری میتونم چها رشنبه اینا رو بخرم بعد کی باید فروخت

2740

من خیلی حالم گرفته شده ، سفارش ثبت کردم برای صبا ولی خیلیا با تاکید میگن کسی نمیخره این سهمو چون قیمتش بالاست 😔

برم سفارش رو لغو کنم ؟ 

هفته بعدم یه عرضه س حداقل پولو برای اون نگه دارم؟ نظرتون چیه؟

سهم های کوچک ممکنه دوبرابر رشد کنند اما سهم های بزرگ بین 30 تا 70 درصد جای رشد دارند.هر سهمی ارزشی د ...

من با استناد به حرف شما امروز صبح 690 فروختم 

تا فروختم رفت رو 724

خیلی حس بدی بود 

ولی باز خداروشکر 

جو زده شدم گفتم مثل کلر نشه

همش حس میکنم کار بدی کردم

قرن بفروشیم یانه؟ پولشو نیاز ندارم 

سلام روز بخیر این گروه هم هست بچه های نی نی سایت درست کردن https://t.me/joinchat/DAqQrBtUoBZvOxrNi ...

سلام فروی دیروز فروش زدم میشه بگین کی پولش میاد ب حساب بورسی؟

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2706