2733
2734
عنوان

غربت

324 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها من بندر امامم اصفهانیم.سه ساله تنهام و شوهرم نمیخواد برم سر کار منم همش تو راهم از اصفهان ب اینجا از اینحا ب اصفهان.میترسم اخرش افسرده شم خیلی تنها م خیلی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصفهانیم ولی ب خاطر کار همسرم اومدم بندر امام زندگی میکنم.هنوز نتونستم با غربت کنار بیام.نه بیرون میرم نه امکاناتی هست 20 روز میمونم یه ده روزیم میرم اصفهان .نمیدونم چجوری خودمو سرگرم کنم ک نخوام شوهرمو این ده روزم حتی تنها بذارم.

اصفهانیم ولی ب خاطر کار همسرم اومدم بندر امام زندگی میکنم.هنوز نتونستم با غربت کنار بیام.نه بیرون می ...

خوزستان مردم خونگرمی داره     از اینجا برا خودت دوست پیدا کن 

ما کلی فامیل داریم اونجا   

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
2738
خب شما جیکار میکنی چجوری با تنهایی کنار میای?من سه ساله هنوز نتونستم.نه اینجارو دارم نه اصفهانو.

منم مثل شمام شیرازیم و عسلویه زندگی میکنم 

ولی از زندگیم لذت میبرم 

بیا تو پیجم از روزمرگی هام میزارم

saeidehbanooo@  پیج منو فالو کنید و یه عالمه انرژی بگیرین 
اصفهانیم ولی ب خاطر کار همسرم اومدم بندر امام زندگی میکنم.هنوز نتونستم با غربت کنار بیام.نه بیرون می ...

تو که خوبی من شش ساله از خانوادم دورم چند ماهی یبار میرم خوزستان سر میزنم امسالم کرونا اومد هنوز نرفتم سه ماهه ،گاهیرشش هفت ماهم شده نشده برم من زنجان ازدواج کردم شوهرمم زنجانی ،واقعا وابسته ام و اذیت میشم ولی عادت کردم و کنار میام دیگه الانم بچه دارم و خودمو سرگرم میکنم 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

منم غریبم خانواده ام کرج خودم گلستان با خانواده اش هم بجز مادرشوهرم با بقیه قطع رابطه ایم 

منم مثل تو هستم 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

منم اصفهانیم و هفت ساله ازدواج کردم همش این شهر و اون شهرم. الان پنج ماهه مامانمو ندیدم. البته دوتا بچه دارم و سرم گرمه. بروم کلاس. ورزشهای شاد و پر تحرک. کلاس هر چی علاقه داری شیرینی پزی آشپزی رقص...