2737
2734

افسردگی و اضطراب و پارانوئید دارم . شبا تا ساعت۵ و اینا خوابم نمیبره . تایم خوابم کلا بهم ریخته . الان نیم ساعت بود خوابم سنگین شده بود . بابام اومده بیدارم میکنه میگه دوران نوکری من و مامانت تموم شده پاشو ناهار درست کن😐

منم عصابم خورد شد داد و بیداد کردم گفتم تا ۵ بیدار بودم تازه خوابم برده بود . واقعا خیلی بی منطق و ...

میگه میخواستی بخوابی

بعدم گفت جلو من واینسا داد بزن و شتلق زد به صورتم

واقعا بیشعور نیس پس چیه😐😐😐

منم کمک نمیکنم تو خونه . یعنی میکنم ولی اینا بیشتر انتظار دارن . ولی درک نمیکنن

فردا نوبت مشاوره دارم . همشون هم میدونن و اینطوری رفتار میکنن 

تازه وقتی م شب بیاد ببینه سرم تو گوشیه اگر ببینه تو نینیسایت م چون شماره خودشو استفاده کردم فرداش میبینم رمزمو عوض کرده اذیتم کنه . چون کاربریم با شماره خودم تعلیق شده

یعنی باید واقعا خودمو بکشم تا بفهمن حالم بده؟🤔😐

بابات بیشعوره؟؟؟؟؟؟؟؟

بابات که کار کرد که بزرگ بشی بهش بگی بیشعورر.....😐😐😥😥

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

هر چقدر بد چقدر بی احترامی عزیزم یه کم اروتر باهاشون حرف بزن کلمه بیشعور اصلا صفت خوبی برای توصیف مادر و پدر نیس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابات بیشعوره؟؟؟؟؟؟؟؟ بابات که کار کرد که بزرگ بشی بهش بگی بیشعورر.....😐😐😥😥

وا مگه من گفتم منو بیارن. همه بچه دار میشن و بزرگش میکنن . واسه دل خودش کرده 

بعدم این بچه بزرگ کردن نیس . روان ی آدمو له کردنه

2728

اگه حالت خیلی بده یه وقت با روانپزشک هم بگیر شاید دارو کمکت کنه

و حتمن جلسات مشاوره یا روان درمانیتو ادامه بده

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

میدونی جرا اضطراب داری؟ چون از خودت و کارهات راضی نیستی عزیزم! توقعت از خودت بیستر از توانته! ولی قسمت پارانویا یا همون شک داشتن بیشتر میکنه اضطرابو! حتما خیلی هم حساسی و زود بهت بر میخوره! کلا بی خیال باش و با افکارت خودزَنی نکن!

بعضی از جلسات مشاورت رو با خانوادت برو(با مشورت مشاورت البته

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
میدونی جرا اضطراب داری؟ چون از خودت و کارهات راضی نیستی عزیزم! توقعت از خودت بیستر از توانته! ولی قس ...

عزیزم من چند ساله دارم دارو مصرف میکنم و حالم خوب نیست . اضطرابمم ب این دلیلی ک شما گفتی نیست

عزیزم مشاوره حضوری داری؟از سازمان بخشنانه اومده همه جا باید تعطیل باشه تا ۲۰ اونجایی که میری حتما تحقیق کن ببین معتبره یا نه

و اینکه چقدر خوبه که خودت میدونی چه مشکلاتی داری و باید سریع تر حل بشن خانوادت باید مدارا کنن اگر مشکلاتتو میدونن 

ژ ژ آ🕊
وا مگه من گفتم منو بیارن. همه بچه دار میشن و بزرگش میکنن . واسه دل خودش کرده  بعدم این بچه بزر ...

ببین گلم.همه بابا اینطور نیسن که بچشونو بزرگ کنن و پول پیش دستش بزارن.هزارررر بار تاپیک زدن داخل نی نی سایت که شوهرم خرجی برا بچه نمیده.شوهرم پول نمیده برا بشم پوشک بخرم.

چرا ما ادما همچینیم تمام خوبیای کسی رو با یه بدی فراموش میکنیم.

قربون بزرگی خدا برم تمام بدی ها رو با یه خوبی فراموش🦋🦋🦋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2706