2737
2734
عنوان

کاربریم نمیترکید هرچی فحش بلد بودم میدادم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 49 پست
پارسال چند بار بهم دست داد . ولی الان نه

همش برمیگرده به استرس

داروهاتو قطع نکن قرص خوابایی که دکتر بهت میده رو بخور تا بخوابی

مامان منم همینحوریه تقریبا

البته خیلی حمله ی پانیک بهش دس میده

فوبیای جای تنگ داره مثلا اسانسور نمیتونه سوار شه

از وقتی قرص خواب میخوره و خوابش خوب شده استرسشم کم شده و کلا خیلی بهتر شده خداروشکر

سلام شما مجرد هستی یا متاهل ؟     دقیقا چقدر وقت ه داری قرص مصرف می کنی ؟  قرص ها رو ...

سلام . مجردم . حدود یکسال تحت نظر روانپزشک بودم . البته تا الان دو تا روانشناس و دو تا روانپزشک عوض کردم . بعد یکسال سرخود ول کردم . الان حال روحی م بدتره . فردا از ی روانشناس جدید نوبت گرفتم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو تو اون خونه هیچ وظیفه ای نداری ینی؟بجای داد وبیداد کردن اروم میگفتی من دیشب بدخواب شدم تازه خوابم ...

من دو ماهه خواب ندارم😐 میدونن و اینطوری رفتار میکنن

روزی سیصد بار میگم نمیتونم بخوابم دست خودم نیست . چیزی نیست که ندونن

پس انقد به پدرومادرت بی احترامی نکن  به پدرت میگی بیشعور!!!!!!!

عزیز من شما دیدی از نزدیک رفتارشونو؟! شرایط منو؟!

بله نباید فحش داد بهشون اینو میدونم

ولی شما وایسادی لب گود هی میگی شلش کن

من دو ماهه خواب ندارم😐 میدونن و اینطوری رفتار میکنن روزی سیصد بار میگم نمیتونم بخوابم دست خودم ...

ولشون کن اونا درک ندارن بجای راه حل میان میگن توهین نکن

تو یچیز دیگه میگی اونا یچیز دیگه برداشت میکنن

سلام . مجردم . حدود یکسال تحت نظر روانپزشک بودم . البته تا الان دو تا روانشناس و دو تا روانپزشک عوض ...

یعنی یک سال ه  حالت بد شده ؟      یک ساله داری دارو مصرف می کنی ؟
به نظر خودت چی شد اینجوری شدی ؟
شکست عشقی خوردی ؟    دعواهای خانوادگی داشتین ؟    به نظر خودت دلیلش چی می تونه باشه ؟
تمایل جنسی ت چطوره ؟ صفر شده ؟     بدنت سرد ه یا گرم ؟    طبع ت چیه ؟
همه اینها رو دقیق جواب بده

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2740
همش برمیگرده به استرس داروهاتو قطع نکن قرص خوابایی که دکتر بهت میده رو بخور تا بخوابی مامان منم هم ...

قرصها بدجور اوضاع جسمی منو ریخت بهم واسه همین ول کردم الان بدتر شدم☹

ایشالا خدا سلامت جسم و روح بده به همه💕⚘

عزیز من شما دیدی از نزدیک رفتارشونو؟! شرایط منو؟! بله نباید فحش داد بهشون اینو میدونم ولی شما وایس ...

پدر ومادر هرچی باشن کافر هم باشن نباید بی احترامی کنی اینو متوجع باش 

پدر ومادر من هم بزرگترین ظلم رو بهم کردن من نبخشیدمشون اما هیچوقت بی احترامی نکردم بهشون

تا خدا با من است زمانه با من است .
یعنی یک سال ه  حالت بد شده ؟      یک ساله داری دارو مصرف می کنی ؟ به نظر خودت چی ...

نه یکسال نیست حالم بد شده . زمینه بیماری روحی داشتم. مامانم اضطراب و وسواس فکری داشته. منم از بچگی داشتم . اضطراب اجتماعی، وسواس فکریووو

از دوم دبیرستان اوضاع روحی م خوب نبود دیگه ولی میساختم کج دار و مریض نمیرفتم مشاور

از پارسال طی ی سری اتفاقات و عوض شدن شرایط زندگیم کاملا ریختم بهم . که الان توضیحش میشه ی طومار و از تعریفش معذورم

الان چون بیشتر افکارم بر اساس شک و بی اعتمادی بود حالت پارانوئیدی پیدا کردم .

در کل شرایط عاطفی خانواده م بد نیس خیلی . دعوا و تشنج جدی نداشتیم ب جز ی قسمتی از پارسال

طبعمم گرمه ولی غلبه سردی دارم .

میل جنسی مم صفر نشده به قوت خودش باقیست😐😂

دیگه سوالی ؟

من دکتر اعصابم مطبش تعطیل  اونوقت شما مطب مشاوره تون بازه؟ 🤔  راستی تک فرزندی؟

نمیدونم والا چرا مرکز مشاورشون بازه . ولی سعی میکنن تا جایی که میشه جلساتو تلفنی برگزار کنن . من خودم اصرار کردم حضوری باشه

نه تک نیسم .ی خواهر دارم

نه یکسال نیست حالم بد شده . زمینه بیماری روحی داشتم. مامانم اضطراب و وسواس فکری داشته. منم از بچگی د ...

می خوای     خصوصی حرف بزنیم ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706