2733
2734
عنوان

چه راحت تو سایت برای رییس جمهور تاپیک میزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5394 بازدید | 319 پست
بعدشم تاپیک جنسی چرا ممنوعه؟سوالای جنسی مگه جزو زندگی روزمره نیست چرا نباید مطرح بشه پس چجوری اگاهی ...

به دستور فتا ممنوع هست سیاسی

جنسی هم پر میشه مرد مزاحم و مریض اگه تاپیک جنسی بزنن اینجا راهش نیست سایت دکتر روهام هست میتونن اونجا مشکلاتشون رو بگن اینجا شما یک کاربر عادی چه کمکی میتونین به یک کاربر کنین؟ از کجا معلوم میشه فردی که داره سوال میپرسه اقا نباشه شما راهنماییش کنین؟ مسائل جنسی تو کلینیک میتونن بپرسن متخصص هم داریم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
با دسکتاپ وارد شو

میشه اسکرین بدی ازش

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین ⁦✌️⁩چون خود کنترل گری سخت از کنترل کردن بقیه است ترجیح می‌دهیم اصلا نباشه تا باشه و ما خودمون ...

همینا باعث شده فکر و ذهن مردم بیشتر بره به طرفی که محدودیت ایجاد شده تهش بشیم کسایی ک رنگ پیشرفت در کارمون دیده نمیشه ! انسان عقل و شعور داره تا تصمیم بگیره اگ اینطوری نبود که خدا فقط به یه نفر عقل میداد بعدش میگفت بقیه باید بیوفتن دنبال تو همه چیم محدود کن چون فقط تویی ک میفهمی 

2728
2738

من چند بار پیام دادم به قسمت تماس با ما

کاربر grave رو دوباره وصل کنین رفته بود درس بخونه و نتونستیم خدافظی کنیم خودش گفت به نی نی یار بگو وصلم کنه 

ممنون میشم

هانی خانم هستم 🔫😂
اینطورررری😀😜    

وووای بگووواع فهمیدم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

تاپیک خیانتم ممنوع کنید اه

خفه کردن مارو با تاپیکای خیانت

چرا تاپیک خیانت باید بره تو پر بازدیدا 

ولی تاپیکای مثبت اصلا به چشم نیان

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

نی نی یار تو روخدااااا تایپکای منو حذف کن بخدا چیز خاصی نداره من از شلوغیش بدم میاد میخوام پاک پاک بشه وگرنه بخدا با دوتا بچه کاری ندارم اینجا میام یه سر میزنم میرم خواهش میکنم پاکش کن میتونم از بچه ها بخوام گزارش بزنن ولی میگم خودتون پاک کنید بهتره خوااااااهش میکنم 😥😥

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2706