2733
2739

سلام

یعنی نمی دونین ممنوعه و قطع میشین؟

راحت میرید تو تاپیک راجع به رییس جمهور پست میذارین؟

قشنگ هر چی دوست دارین میگین ؟ خب ایشون شخصیت سیاسی نیستن؟ یعنی نمی دونین بحث سیاسی قطع میشین؟ بعد میگین الکی الکی منو قطع کردن

عزیزم ما هیچوقت الکی قطع نمی کنیم شما قانون سایت رو رعایت نمی کنین اینجا سایت بارداری همسرداری و خانواده هست بحث سیاسی ممنوعه

هر تاپیک برای رییس جمهور و هر یک از سران دولتی و هر یک از مسئولین کشور تو سایت ممنوع هست و بی تذکر قطع میشین و شرکت در این تاپیک ها هم ممنوع هست و قطع میشین

پ.ن

تاپیک جنسی و شرکت در تاپیک های جنسی هم ممنوع هست و قطع میشین

فالگیری و معرفی فالگیر و دعانویسی تو سایت ممنوع هست و قطع میشین واسه فال انقدر تاپیک نزنین سایت پر شده از فالگیر

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازادی ببان یکم داشته باشین😑

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
2731

خداخیرتون بده یه تذکر ب فالگیرا دادین

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2738

فال حافظم نمیشه گرفت؟؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

نی نی یار جون تازگیا تاپیک صیغه هم زیاد میزارن بحث و دعوا میشه کاش اونم ممنوع بود

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

عصابم خرده

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

مرگ بر امریکا .مرگ بر اسراییل

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706