2733
2734
عنوان

روانشناس ها و افراد منطقی بیاند.

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 39 پست
من برعکس تو فوق العاده برون گرا بودم.خانواده م همسرم و اطرافیان اصلا درکم نمیکردن.لقبایی مث پرحرف یا ...

منم خواستم درونگرا بشم بهم ریختم... نشد..الان یا کتاب میخونم یا اینجام... کمتر از قبل به بقیه وابسته ام، درون گرا ها جذاب ترن گویا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم درونگرام بااینکه گاهی وقتا حس میکنم دارم خفه میشم ولی اگه بگم حرفامو آشفته تر میشم جای اینکه دلم اروم شه انقد ک قضاوت میکنن یا نمیفهمن عوضش آهنگ گوش میدم تا حدی کمک میکنه ولی باز اذیتم

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حقیقتش درونگرا که بودم دیگران درکم  نمی کردن  و برچسب هایی مثل مغرور بهم می زدن. برونگرای ...

ببخشید من برون گرام ینی یه انتظاری یا نیازی داشته باشم باید بگم حتی اگه برام براورده نکنن...

شما دورن گراها چطوری نیازهاتونو نمیگید؟ اینکه بقیه انتظارات شما رو برآورده نکنن اذیت نمیشید؟ چطوری باهاش کنار میایید که نمیگید؟

ببخشید زیاد سوال کردم واقعا برام جالبه بدونم

2731
منم خواستم درونگرا بشم بهم ریختم... نشد..الان یا کتاب میخونم یا اینجام... کمتر از قبل به بقیه وابسته ...

آره واقعا.باور کن کتاب خیلی زیاد بمنم کمک کرد.بخصوص واسه همسرا.انگار دلشون میخواد تشنت باشن😊

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
ببخشید من برون گرام ینی یه انتظاری یا نیازی داشته باشم باید بگم حتی اگه برام براورده نکنن... شما دو ...

چه فایده برونگرای باشی. احساست را بگی اما درک نشی.و دیگران اذیت کنن.

درون گرا که باشی آرامشت  بیشتر هست.

منم اهل درد و دل کردن نیستم چون اکثراً فرد مقابل درکی از روحیات و موقعیت زندگی من نداره و بیشتر باعث سوءتفاهم و قضاوت بیجا میشه هرموقع هم که دلم پر بود   مشکلاتم رو روی کاغذ میارم و احساس سبکی می کنم.

یک جا خونده بودم که مردم سطل زباله افکار و احساسات ما نیستند و درست نیست که ازشون انتظار سنگ صبور بودن داشت...

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...
2740
اما وقتی ازدواج کردی یا در شروفه ازدواجی حواست باشه از اون وره بوم نیفتی عزیزم...

درونگرایی  تو ازدواج اذیت می کنه مثلا وقتی میان خواستگاری انتظار یه آدم خیلی مزخرف و بگو بخند دارن.

وقتی این تضادها پیش میاد آدم میمونه باید چی کار کنه. درونگرا باید باشه یا برونگرا. فکر می کنم آدم باید بین این دو طیف درحال حرکت باشه.

2706