2737
2734
عنوان

روانشناس ها و افراد منطقی بیاند.

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 39 پست
چه فایده برونگرای باشی. احساست را بگی اما درک نشی.و دیگران اذیت کنن. درون گرا که باشی آرامشت  ...

من خودم يه عدد درونگرا هستم كم حرف و روابط عمومي پايين ولي اصلا راضي نيستم خيلي دوس داشتم برونگرا بودم برونگراها براي مردم جذابترن چون معمولا شيطنتهاشون به چشم مياد ولي درونگراها كم حرفن و ارتباطشون با ديگران كمه 

دست خودشونم نيستا مثلا من خيلي دوس داشتم برونگرا باشم ولي خب اصلا بلد نيستم

وزن شروع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه فایده برونگرای باشی. احساست را بگی اما درک نشی.و دیگران اذیت کنن. درون گرا که باشی آرامشت  ...

بازم من اینطوری حس میکنم سهم خودم رو انجام دادم، حتی اگه طرف مقابل وظیفه اش رو درست انجام نده من بهش گفتم و اون انجام نداده... البته هر احساسم رو به هر کسی نمیگم فقط به اونایی که مسئولن و باید یه کاری انجام بدن یا میدادن..

براي من كه درونگرايي جز خودخوري و غمباد چيزي به همراه نداشته  برونگرايي خيلي خوبه خيلي

بعضی درون گراها مشکل پیش میارن تو روابط، مثلا شوهر من وقتی ناراحته قیافه اش تابلوه که ناراحته، ولی علتش رو نمیگه، ذهن من شروع میکنه به حدس زدن، که بعضا غلطن و سو تفاهم پیش میاد، ولی من اگه ناراحت باشم زود علتش رو میگم.. و به قول دوستان همیشه هم درک نمیشم، بعضی وقتا مجبورم هی توضیح بدم و دفاع کنم.. ولی اینکه تو خودم نگه دارم اذیتم میکنه.. میگم اگه میگفتم شاید اصلاح میشد یا کاری میکرد..راستش یه جورایی خودمو مسئول میدونم که علت ناراحتیم رو بگم...

اکه اعتماد بنفست رو تقویت کنی دیگه از قضاوت اشتباه دیگران بهم نمی ریزی، روی اعتماد بنفس ات کار کن.

2740
اکه اعتماد بنفست رو تقویت کنی دیگه از قضاوت اشتباه دیگران بهم نمی ریزی، روی اعتماد بنفس ات کار کن.

نه کاری به قضاوتشون  ندارم گاهی وقت ها فقط نیاز به یه شنونده دارم. کسی که فقط به حرفام گوش بده

درونگرایی و برونگرایی ربطی به ابراز و درمیون گذاشتن یا نذاشتن احساسات نداره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.