2737
2734
عنوان

دیگه واقعا خسته شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 30 پست

ای بابا 

من درکت میکنم دوستم 

منم مامانم بعد ۱۶ سال پیداش شد تازه تو این مدت حتی یه زنگم نزد میدونم سخته من با اینکه در نبودش خانواده خوبی داشتم ولی همیشه فکر میکردم کاش میموند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تولدت مبارک 💗❤️💖💋💋💋

ایشالا زندگیت رو به راه بشه 

بابات هم ایشالا دلش اروم شه سخته به هر حال ایشالا هر دوتون آرامش برسین 💖

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞

اخي عزيزم خيلي ناراحت شدم 

اميدوارم خيلي زود بهتر شي

با پدرت صحبت كن زياد ب اين چيزا اهميت نده سر خودتو گرم كن بخاطر اين اتفاقا اصلاا با پسراي ديگ خودتو اروم يا سرگرم نكن

2728
[QUOTE=131426762]ای بابا  من درکت میکنم دوستم  منم مامانم بعد ۱۶ سال پیداش شد تازه تو این ...

واست بهترین زندگی رو ارزو میکنم ولی یادت باشه ما خانم ها مقتدر وقوی هستیم وهیچوقت حرفی رو تو دلت نزار چون اقایون نمیتون فکر ما رو بخونن باید به بابات میگفتی میخوای کیک تولد درست کنی 

اصلا چرا داداشت رفت پیشمامانت مگه نمیدونست خیانت کرده چراتوروتنها گذاشت

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

عزیزم خداروشکرر کن اخلاق پدرت خوبه. حالا صبح سرت یه دادم زده دیگه اگه داد نزنیم ک حرف گوش نمیدین. دختر من ۱۲ سالشه قد و هیکلش از خودم بزرگتره براش خاستگار میاد بعد انقدد لوسه . هر روز باهاش دعوا میکنم و سرش جیغ جیغ میکنم ولی خب دوسش دارم. تو هم از پدرت به دل نگیر. یعنی اصلا حق نداری ناراحت بشی. پاشو خوشگلم موهای گربه رو شونه کن از طرف منم کله گربه رو محکممم ماچ کن توروخدا. 

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
2738

دختر عزیزم

کاملا درکت میکنم

۱۶ سالگی اول زندگیته درواقع تازه قدم گذاشتی در مسیر زندگی

زندگی سختی زیاد داره پستی و بلندی زیاد داره 

گاهی نامهربانی ها و بی مهری هایی از اطرافیانت میبینی که این باعث میشه تو بفهمی تنها خودتی که میتونی دنیاتو بسازی

حرفایی که بهت میگم شبیه شعاره

ولی داره از دهن کسی درمیاد که مثل خودت یه روزی ۱۶ سالش بود

مثل خودت پشت سر پدری که همیشه بهش بی مهری میکرد بارها گریه کرده

کسی که دوسش داشت برای همیشه ترکش کرده

زندگی پره از همین بی مهری ها

اما خودت ب خودت بی مهری و بی اعتنایی نکن

اصل ماجرا همینه

من زمانی به خودم رسیدم که از همه گذشتم

و الان یه مرد مستقلم که زندگی خوبی داره و همه از دور فقط دارن تماشا میکنن و توانایی دخالت یا تغییر روند زندگیمو ندارن

برات آرزوی خوشبختی میکنم

توقعت رو از دیگران کم کن و فقط از خودت توقعت رو بالاببر 

شک ندارم که موفق میشی

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
واست بهترین زندگی رو ارزو میکنم ولی یادت باشه ما خانم ها مقتدر وقوی هستیم وهیچوقت حرفی رو تو دلت نزا ...

خودم هم نمیدونم 

یه روز صبح بیدار شدم دیدم داره چمدونش رو میبینده

دختر عزیزم کاملا درکت میکنم ۱۶ سالگی اول زندگیته درواقع تازه قدم گذاشتی در مسیر زندگی زندگی سختی ...

یعنی منم میتونم موفق بشم؟

یعنی میتونم روی خوش زندگی که همیشه ازش محروم بودم رو ببینم ؟

واقعا ممنونم حرفاتون خیلی بهم روحیه داد💐

یعنی منم میتونم موفق بشم؟ یعنی میتونم روی خوش زندگی که همیشه ازش محروم بودم رو ببینم ؟ واقعا ممنون ...

آره 

چرا که نه براحتی میتونی 

کافیه ب هیچکس جز خودت اهمیت ندی

راهکارهای زیادی داره که خیلی راحت میتونی پیشرفت کنی

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...

عزیزم تولدت مبارک....منم ازتولدم خاطره بدزیاددارم....میگذره....خودتونباز....باورمیکنی شایددلخوشیم توروزیه فنجون قهوه باشه؟درصورتیکه ازدورزندگیموعالی میدونن....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706