2733
2739

سلام یه سوال داشتم

امپول های پروژسترون روی فیبروم اثر میزاره

من چند روز بعداز جواب منفی پریود شدم خیلی هم رحمم تو پریودی درد گرفت بازور و فشار میومد الان هم روز ۵ ام هست دیگه تقریبا خونریزی ندارم ولی کمرم خیلی درد میکنه و گاهی روی رحمم ام میفهمم که فیبروم هام درد میکنه.ینی بخاطر امپول ها بزرگ شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام یه سوال داشتم امپول های پروژسترون روی فیبروم اثر میزاره من چند روز بعداز جواب منفی پریود شدم ...

بله عزیزم کلا آی وی اف خودش میتونه باعث پلیپ و فیبروم بشه اما معمولا بعد از دو یا سه دوره پریود شدن دفع میشه 

2731
قربونت عزیزم انشالله.کیست داشتم که اندومتریوز که دکتر گفت چون بچه نداری عملت نمیکنم شاید تخمدانت از ...

چقدر امید گرفتم

منم اندومتریوز دارم البته یه بار انتقال دادم منفی شد

چسبندگی هم داری؟؟

خیلی خوشحال شدم برات

سلام ربطی به تعداد تخمک نداره برا عمل پانکچر از همه کلا 6 میلیون گرفتن چه یه دونه داشته باشی چه 21 ت ...

وای پس چرا از من یازده گرفتن ۲۱تخمک داشتم همش میگن خب تخمکات زیاد بودن

خدا لعنتشون کنه 

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
چقدر امید گرفتم منم اندومتریوز دارم البته یه بار انتقال دادم منفی شد چسبندگی هم داری؟؟ خیلی خوشحا ...

قربونت برم گلم من چسبندگی ندارم فقط همین اندو بود که البته خودش از دلایل چسبندگیه ولی خب بخاطرش نتونستم فرش انتقال بدم باید حتما فریز انتقال میدادم تا امپولم اثر کنه.اصلا نگران نباش 

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2740

سلام به همه، بچه ها کسی بوده که علائم داشته باشه ولی بعد از چند روز بدون علامت بوده باشه؟ من تا روز 11 خیلی علائم داشتم ولی دیروز و امروز هیچ خبری نیس، حتی تا دو روز پیش دمای بدنم هم صبح بالا بود کف پاهام خیلی داغ بودن ولی امروز و دیروز هیچ خبری نیس، کسی اینجوری بوده؟ 

سلام به همه، بچه ها کسی بوده که علائم داشته باشه ولی بعد از چند روز بدون علامت بوده باشه؟ من تا روز ...

لکن بینی هم داشتی

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
وای پس چرا از من یازده گرفتن ۲۱تخمک داشتم همش میگن خب تخمکات زیاد بودن خدا لعنتشون کنه 

عزیزم تا اونجایی که من میدونم به تعداد جنین بستگی داره...چون تعداد بسته هاتون زیاد میشه

کدوم بیمارستان فریز دارید؟؟

[QUOTE=190967330]بعد یه چیزی دکتر بهم یسری دارو داد  یکیش یخچالی بود(آمپول واریوپپتیل)...من ساعت هفت و نیم شب د ...[/QUOTE

بیشتر از ۱ ساعت و نیم‌ تو گرما بوده؟؟

چون من داروهامو که دیروز گرفتم گفتم ۱ ساعت تا ۱.۳۰ تو راهم به خاطر ترافیک

گفت مشکلی نداره یخ نیاز نداره

2706