2737
2739
راستی شما مشکلتون چیه؟ چراباراول نشد؟ 

من تنبلی دارم شوهرمم خیلی ضعیفه

والا میگن هربار ۳۵درصد احتمالش هست

شانسیه و باید خدا بخواد

هرچند جنینام همه گرید خوب بودن

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
جدی ای جون 😍😍 خودت داری چی کار میکنی تو چه مرحله ای هستی؟ دکترت کیه؟ مریم چه آمپولی زده بود اون د ...

من بعد از ۲۰ روز تاخیر امروز پریود شدم😑دوباره برای پانکچر میرم

دکتر شاکری

مری جون امپول واریوپپتیل زده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد از ۲۰ روز تاخیر امروز پریود شدم😑دوباره برای پانکچر میرم دکتر شاکری مری جون امپول واریوپپتی ...

انشاءالله ایندفعه کلی جنین برات تشکیل بشه با اولین انتقال مادر بشی واسه منم دعا کنید خسته شدم بخدا از شهرستان رفتن تهران تو راه روز خیلی سخته 

2728
سلام بچه ها منم تازه از طرف اورولوژ معرفی شدم برا آی وی اف. نمیدونم چی پیش میاد. هیچی ام اطلاعات ندا ...

من انجام دادم و خیلی درد داشت اگه میدونستم اینقدر درد داره با بیهوشی انجام میدادم 

2738
بچه ها من همون اسفند میرم مرکز مام . ترو خدا اگر کسی میره بیاد یکم تعریف تمجید کنه ازش دلگرم بشم😂پی ...

عزیزم منم مام میرم دکترم علیرضایی هست تازه رفتم اونجا قبلا رویان میرفتم که راضی نبودم خدا کنه اینجا خوب باشه لاقل 

عزیزم منم مام میرم دکترم علیرضایی هست تازه رفتم اونجا قبلا رویان میرفتم که راضی نبودم خدا کنه اینجا ...

منم امروز با دکتر طاهری مرکز مام نوبت دارم برای اولین بار میخوام ای وی اف کنم

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
من تنبلی دارم شوهرمم خیلی ضعیفه والا میگن هربار ۳۵درصد احتمالش هست شانسیه و باید خدا بخواد هرچند ...

سلام عزیزم خوبی؟؟چخبر؟روز ۶ هستی درسته؟

علائم نداری؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام عزیزم خوبی؟؟چخبر؟روز ۶ هستی درسته؟ علائم نداری؟

سلام والا من از روز اول حساب کنم میشه ۷روز

ولی بدون احتساب روز انتقال میشه ۶روز

هییچ علامتی هم‌ندارم ...فقط روز ۳ یه لکه‌کوچیک صورتی دیدم

شماچی؟

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
2706