2737
2739
خخخخخخ🤣🤣خیلی باحال بود، خوب چی دید، چی گفت، چند سانت بود، هماتومت جذب شده بود، اصلا میخوای یه کاری ...

خخخخ انگلیسی اگه زبانت خوبه بفرستم والا من که دستو پا شکسته فهمیدم حسش نبود سرچ کنم دکتر گفت خوبه منم گفتم باشه خخخ. ولی وزنم ۲۲۵ گرم بود قلبو دستو پا و لب دهن بینی و ستون فقراتشو به خودم نشون داد گفت ببین سالمه بعدم ی چیزایی رو چک کرد نفهمیدم کاجاهاش بودن فک کنم مغزشو کلیه و اینا بود که توضیحی به من نداد خخخخ. گفت اگه اکو قلب خواستی ۲ هفته دیگه بیا ولی شاید نرم خسته شدم از استرس و رفتو امد . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ انگلیسی اگه زبانت خوبه بفرستم والا من که دستو پا شکسته فهمیدم حسش نبود سرچ کنم دکتر گفت خوبه من ...

خوب خدارو شکر که همه جاش سالم بود، حداقل نی نی و دیدی دلت آروم گرفت، راستی چند سانت بود الان، سنش و چی گفت، از سونو ان تی خیلی فرق کرده بود، دل تو دلم نیست زودتر برم ببینمش

خوب خدارو شکر که همه جاش سالم بود، حداقل نی نی و دیدی دلت آروم گرفت، راستی چند سانت بود الان، سنش و ...

یکم تحمل کن انشالله توام میری میبینیش خیالت جمع میشه. فک کنم ۱۳ سانت بود. ۱۸ هفته زده بود سنه بارداریو.  اره بزرگ‌شده بود حتی بند بند انگشتاش هم پیدا بود یا مثلا دریچه های قلبش انگشتای پاهاش همه واضح بود من سی دی گرفتم یادگاری بمونه

2731
منم سل فری دادم گلم میگن بدین بهتره ولی اکو قلب جنینو شاید دیگه نرم الکی استرسو اشعه داره شوهرم میگه ...

اهان جوابش چندروزه اومد ...ایشالا که همه چی عالیه امروزم که دختر بلارو دیدی خوب نازکرده براتون 😍😍😍

یکم تحمل کن انشالله توام میری میبینیش خیالت جمع میشه. فک کنم ۱۳ سانت بود. ۱۸ هفته زده بود سنه باردار ...

ای عزیزم😍😍😘😘مبارکت باشه انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد و بزرگش کنی دوست عزیز.برای ما هم زیاد دعا کن🌷🌷

2740
ای عزیزم😍😍😘😘مبارکت باشه انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد و بزرگش کنی دوست عزیز.برای ما هم زیاد دعا ...

مرسی از دعای قشنگت . اگه خدا قابلم بدونه خیلی دعا میکنم در حق همه منتظرا . انشالله همتون به خواسته دلتون برسید عزیزم

واي اون خودش خيلي سخته من امروز زنگ زدم مطب گفت دكتر لاپاراسكوپي هيستروسكوپي رو به خاطر كرونا انجام ...

ای بابااا چرا همش استرس😢این منشی ها ناز و اداشون از دکترها بیشتره به حرفاشون اعتماد نکن برو مطب با خود دکتر صحبت کن

ای وای، چرا پس بهتر نمیشی، به دکترت بگو بهت قرص بده، اینجوری ضعیف میشی، بچت که قطعاً دختره

امروز دیگه داشتم تَلَف میشدم‌خودم سرخود دمیترون گرفتم تا یکشنبه برم ببینم‌دکتر چی میگه..تو خوب شدی دیگه عزیزم؟از هفته چند بهتر شدی؟

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
عزیزم میفهممت منم داغونم دوروزه یکم بهتر شدم ...ایشالا که همه چی خوبه عزیزم منم ان تی رفتم فرداهم با ...

ان شالله خوبه عزیزم ان تی چند هفته رفتی؟مگه سل فری و همون موقع نباید بریم؟منم یکشنبه ان تی دارم برام سل فری هم نوشته ..نمیدونم‌کجا برم شما جای مطمئن که قیمتش هم مناسب باشه پیدا کردی؟

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
2706