2733
2739
عزیزم نگران عدد ان تی نباش تا ۲/۵ که میگن طبیعیه جنین سالمه. سل فریم فک کنم واسه ای وی افی ها پیشنها ...

خوش به حالت که به زودی میری سونو انومالی، من طاقت ندارم تا دو هفته دیگه صبر کنم، راستی اکو قلب هم برات نوشته؟  آخه دکترم گفت باید ۱۸ هفته بری انومالی اسکن و اکو قلب، نمیدونم اون واسه چیه

عزیزم نگران عدد ان تی نباش تا ۲/۵ که میگن طبیعیه جنین سالمه. سل فریم فک کنم واسه ای وی افی ها پیشنها ...

ممنونم عزیزم ...دیدم ازمایشش ارزونه گفتم عیب نداره ازمایشو بدم بعد که جواب وگرفتم همون روزم سلفری میدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شانزده ساله که ازدواج کردم از همون اولم بچه میخواستم ولی نشد ،این دفعه پنجمم بود که انتقال میدادم ،د ...

آزمایش ایمنی و که برای تشخیص ناباروری همون اوایل میگیرن، چرا انقد زمان برد تا فهمیدن، دوم اینکه الان باید چکار کنی چون سرم آی وی آی جی و به خاطر کرونا نمیزارن بزنی، فقط قرص تردمیزولون میدن که خیلی ضعیفه

سلام گلم، مال من عدد ان تی ۱.۴ بود سلفری و هم آزمایشگاه پارسه دادم تو صادقیه، ولی فکر میکنم این آزما ...

عدد ان تی من بالاست نگران شدم دکتر گفت که خوبه حالا ایشالا ازمایشه بیاد بعد ، من رفتم نیلو ۳و۴۰۰گفتن من ۲۵سالمه ...ایشالا که همه چی خوب باشه 

2728
سلام ، عزیزم احتمال مثبت شدن خیلی به گرید جنین بستگی نداره، به خیلی چیزای دیگه هم ربط داره که البته ...

مسافت جون من دیروز انتقال دادم جنین چهارروزم بلاست بود یکی هم مرحله قبلش که گفتن تا عصر بلاست میشه برام ۳ تا انتقال دادن 

جنینای بلاست احتمالش بیشتره؟

آزمایش ایمنی و که برای تشخیص ناباروری همون اوایل میگیرن، چرا انقد زمان برد تا فهمیدن، دوم اینکه الان ...

نمیدونم احتمالا یادشون رفته ،تا این سری اصلا من نمیدونستم سیستم ایمنی چه ربطی به این داره،خداروشکر دیروز آزمایش بتام مثبت شد عزیزم ،قرص هیدروکسی کلرین بهم دادن قبلش

خواهش میکنم عزیزم به سلامتی بچه ی اولت چی بود؟

نه دومی یه پسر دارم 😍پسرم خیلی وقت بود ابجی میخواست ولی چندماهیه که میگه برای داداشم کالسکه چه رنگی میخری ، میگه اگه داداشم تبلتمو لیس بزنه من چندشم میشه دستش نمیدم یا میگه برای اون اسباب بازی بخرید منم بازی میکنم ....فعلا نگفتم که نینی توراهه ایشالا ۵ماهگی به بعد میگم چون خیلی هوله طاقت نداره منتطربمونه مطمینم همش بهم میگه کی به دنیا میاد 

دخترا من ماه دیگه انتقال دارم دکتر قرص دزوسپتیو داده(قرص ضد بارداری) ولی همش لکه دارم البته قبل خورد ...

سلام منم مثل شما ، دوهفتس ال دی میخورم و لک بینیم شروع شده دکتر هم از روز اول استرادیول داده ، من استرادیول هم میحورم لک میبینم ، شما استرادیول خوردی تا حالا ؟ لک میبینی؟ من بعد از پانکچر اینجوری شدم داروی هرمونی میخورم سریع لک میبیمم شما تنبلی تخمدان هم داری؟

2738
مسافت جون من دیروز انتقال دادم جنین چهارروزم بلاست بود یکی هم مرحله قبلش که گفتن تا عصر بلاست میشه ب ...

ان شالله که بارداری،برا منم بلاست بودن گرفت،خودتو حامله فرض کن ان شالله که همینم میشه ،من از روز اول انتقال همش گفتم من صد در صد حامله میشم اینسری ،هیچی به اندازه روحیه خوب بهت کمک نمیکنه

عدد ان تی من بالاست نگران شدم دکتر گفت که خوبه حالا ایشالا ازمایشه بیاد بعد ، من رفتم نیلو ۳و۴۰۰گفتن ...

ایشالا عزیزم، جای نگرانی نداره، دکترت هم که گفته خوبه، سنت هم که کمه، دیگه چرا نگرانی، من پارسه دادم ۲۸۰۰شد، من ۳۵ سالمه، دکتر گفت رو مرزی بهتره که بدی

ایشالا عزیزم، جای نگرانی نداره، دکترت هم که گفته خوبه، سنت هم که کمه، دیگه چرا نگرانی، من پارسه دادم ...

اهان فعلا جواب ازمایشم نیومده ایشالا که مشکلی نباشه ....ایشالا شما هم پرنسستوسالم وسلامت  بغل بگیری ...راستی ان تی بهتون جنسیت وگفته بودن کجا رفته بودی ؟ 

مسافت جون من دیروز انتقال دادم جنین چهارروزم بلاست بود یکی هم مرحله قبلش که گفتن تا عصر بلاست میشه ب ...

به سلامتی عزیزم، قطعاً بلاست بهتره، ایشالا که تا دو هفته دیگه جواب مثبتت و میگیری، فقط تا سه روز خوب استراحت کن بقیش و هم کار سنگین نکن، 😍

نمیدونم احتمالا یادشون رفته ،تا این سری اصلا من نمیدونستم سیستم ایمنی چه ربطی به این داره،خداروشکر د ...

خوب خدارو شکر که گرفته، تبریک میگم، ایشالا که این دوران و به خوبی طی میکنی، تا ۸ هفته فقط احتمال داره که سیستم ایمنی مشکل ساز بشه که شما تحت نظری و ایشالا به سلامتی میگذره

2706