2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترا من ماه دیگه انتقال دارم دکتر قرص دزوسپتیو داده(قرص ضد بارداری) ولی همش لکه دارم البته قبل خوردشن لکه داشتم بعد پریود شدم الان دو هفتس ک قرصمو میخورم هنوز لکه دارم!!!!کی مثل من بوده؟چیکار کنم؟

2731
سلام عزیزم من رفتم سونو ان تی عدد ان تی ۲.۲۳ بود برای شماچند بود ؟ سلفری کدوم ازمایشگاه دادی من ازما ...

عزیزم نگران عدد ان تی نباش تا ۲/۵ که میگن طبیعیه جنین سالمه. سل فریم فک کنم واسه ای وی افی ها پیشنهاد میدن من که ازمایش غربالگری ندادم مستقیم رفتم سل فری دادم

دخترا من ماه دیگه انتقال دارم دکتر قرص دزوسپتیو داده(قرص ضد بارداری) ولی همش لکه دارم البته قبل خورد ...

قرص اسپرین هم میخوری ؟

لک بینی برای اسپرینم میشه.

زنگ بزن دکترت حتما بگو شاید دارویی داد

عزیزم نگران عدد ان تی نباش تا ۲/۵ که میگن طبیعیه جنین سالمه. سل فریم فک کنم واسه ای وی افی ها پیشنها ...

عزیزم اینایی که میگی اصلا چی هست من سر درنمیارم  

چون به مرحله بارداری نرسیدم هنوز اسم اینا برام نا اشناست

2738
سلام عزیزم من رفتم سونو ان تی عدد ان تی ۲.۲۳ بود برای شماچند بود ؟ سلفری کدوم ازمایشگاه دادی من ازما ...

سلام گلم، مال من عدد ان تی ۱.۴ بود سلفری و هم آزمایشگاه پارسه دادم تو صادقیه، ولی فکر میکنم این آزمایش برای افراد بالای ۳۵ سال تجویز میشه، ولی خوبیش اینه که ۹۹ درصد درست تشخیص میده بدون ریسک سقط، اگر نیاز باشه دکترت میگه یا سلفری بده یا امینوسنتز

سلام خانم های عزیز انشاءالله تو هر دوره ایدهستین موفق باشین خواستم بپرسم کسایی که مثبت شدن گرید جنین ...

سلام ، عزیزم احتمال مثبت شدن خیلی به گرید جنین بستگی نداره، به خیلی چیزای دیگه هم ربط داره که البته مهمترینش خواست خداست، مال من بلاست بود گرید a

من تنبلی تخمدان دارم با هاچ ام جی بعضی ماهها چندتا فولیکول بالغ داشتم بعضی ماهها هم کوچیک بودن میخوا ...

من ۶ تا فولیکول ۱۷ تا ۱۹ داشتم که ۱۶ تا تخمک ازش درومد، با آمپول بالغش میکنن نگران نباش

عزیزم اینایی که میگی اصلا چی هست من سر درنمیارم     چون به مرحله بارداری نرسیدم هنوز اسم ...

عزیزم ایشالا به زودی از مرحله انتقال و تعداد جنین عبور میکنی و به مرحله تشکیل قلب و غربالگری میرسی، این ان تی هم که میگن سونوگرافی ۱۲ هفتست یعنی غربالگری مرحله اول

2706