2737
2734
عنوان

ازدواج همینقدرکه مامجردافکرمیکنیم رویایی هست یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 69 پست

آواز دهل شنیدن از دورخوش است😐

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ازدواج بد نیس

صبر عیوب میخواد و دل پرجرأت😁

رویایی نه نیس

تنهایی رویاییه❤

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییی وایییی خداروشکرهرکارخداحکمتی داره شایدشمااصلابااون خوشبخت نمیشدیدخدابدبدنشونمیخوادخیلی خوشحا ...

ممنون گلم.خدا ان شاءالله بهترینش را به شما بده و به تمام رویاها قشنگتون برسید

اگر رویایی منظورت بدون مشکله ،زندگی متاهلی خیلی دردسر داره ولی اگع از رویایی منظورت اینه مثل مثلا ف ...

نه عزیزم میدونم ک همش خوشبختی وخوشحالی نبست بلاخره غم ومشکلاتم زیادوجودداره  اره منظورم همینه همچین زندگی ارزومه وبنظرم نهایت خوشبختی

2731
ازدواج بد نیس صبر عیوب میخواد و دل پرجرأت😁 رویایی نه نیس تنهایی رویاییه❤

تنهایی که بهترینه ولی خب تااخرعمرکه نمیشه ادم تنهابمونه ازدواجم نیارومهمه بلاخره😄❤😍😘😘

نه عزیزم میدونم ک همش خوشبختی وخوشحالی نبست بلاخره غم ومشکلاتم زیادوجودداره  اره منظورم همینه ه ...

اره همینه

لذتتبخش ترین لحظه های زندگی اینه که باهم از یه سختی عبور کنن زن و شوهر

من گاهی یه مشکلی پیش میاد به همسرم میگم دلم میخواد اون لحظه برسه که به این مشکل باهم بخندیم و بگیم بالاخره تموم شد بالاخره تونستیم 

اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2740
 تنهایی که بهترینه ولی خب تااخرعمرکه نمیشه ادم تنهابمونه ازدواجم نیارومهمه بلاخره😄❤😍😘😘

اره گفتم خب ازدواج خوبه

من راضیم از ازدواجم

ولی عذاب اوره هر دقیقه کار خونه کار کار کار

همش نگرانم فردا بیدار شم باز کار کار😁😁😁😁

کار خونه خر است

من از بچکی هم دوس داشتم مرد باشم

قبلا مغازه داشتم عشق بود

کار اداری کردم عشق بود

ولی کار خونه خر خر خر خر خر

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
چراازدواج خوبه که 🙂

نه همیشه چشمات وخوب باز کن ودرست انتخاب کن تا به چه کنم چه کنم نیفتی اونقدرا هم که میگن خوب وخوش نیست

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ازدواج خوبه همسر خوب و دلخواه باشه عالیه اما رویایی نیس همیشه زندگی یکم بالا پایین داره 

واقعی و شیرینه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀