2733
2734
عنوان

ازدواج همینقدرکه مامجردافکرمیکنیم رویایی هست یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فداتشم مرسی مهربونم. انشالله توهم عشق واقعی زندگیتو پیداکنی و بش برسی و یکی یکی ثمره های عشقت جلوی چ ...

قربونت عزیزدلم ممنونم بابت دعاهای خوبت همچنین واسه شماانشالله همیشه دلت شادباشه ولبت خندون وبه تمام خواسته هات برسی😍😘😘😘

ژوووون اره منم شوهرخیلی خیلی دوست😄😅😅😅

الهی زود شوور کنی 😂😘😘😘

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
ازدواج خیلی خوبه به شرطی که طرفت ادم باشه....عشق هم هست ولی نه به اون شدتی که تو فیلما به نمایش میزا ...

کاملاموافقم عزیزدلم انشالله منم بتونم بزودی تجربش کنم 

2740
موافقم گلم کاش ایده ال منم بزودی پیدابشه

من قبل ازدواجم عاشق یه نفر شدم ولی بهش نرسیدم دیگه تمام دنیا واسم جهنم شده بود ولی باور کن خدا کسیا بهم داد که هرلحظه شاکرشم و خوشحالم از اینکه دعاهام نگرفت و خیلی خیلی از اون بهترا بهم داد.خدایاشکرت

ممنون ازدعای خوبت عزیزدلم همچنین خودت البته اگه مجردی اگرم متاهلی انشالله عشقتون پایداروخوشبخت باشید ...

فدات من دارم همین بسمه😒😂😂

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

اگر رویایی منظورت بدون مشکله ،زندگی متاهلی خیلی دردسر داره

ولی اگع از رویایی منظورت اینه مثل مثلا فیلمها و کتابها باهم دیگه از پس مشکل برمیاید و لذت تحمل سختی رو در کنار هم‌میچشید ،آره اینجوریه ،مثل فیلمهاست

اللهم عجل لولیک الفرج🌹
من قبل ازدواجم عاشق یه نفر شدم ولی بهش نرسیدم دیگه تمام دنیا واسم جهنم شده بود ولی باور کن خدا کسیا ...

واییییی وایییی خداروشکرهرکارخداحکمتی داره شایدشمااصلابااون خوشبخت نمیشدیدخدابدبدنشونمیخوادخیلی خوشحالم ازاینکه خوشحال وخوشبختی عشق پایداروخوشبختیتون همیشگی 😍😍😍😍