2733
2739
عنوان

ازدواج همینقدرکه مامجردافکرمیکنیم رویایی هست یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 69 پست

[QUOTE=131411662]عشق مگه نداری اسی؟ من ک دارم و خیلی متنظرم ک بش برسم برا همین بیش از حد متاهلی رو رویایی میبینم😔

نه عزیزم من یک سینگل ببخ تنهام انشالله توبه عشقت برسی وخوشبخت بشین ناراحتم نباش مثبت فکرکن تااتفاقات مثبت رخ بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=131411662]عشق مگه نداری اسی؟ من ک دارم و خیلی متنظرم ک بش برسم برا همین بیش از حد متاهلی رو ر ...

فداتشم مرسی مهربونم. انشالله توهم عشق واقعی زندگیتو پیداکنی و بش برسی و یکی یکی ثمره های عشقت جلوی چشات رژه برن 😍😍😍💖💖💖

کاربری چهارم ام😩

ازدواج خیلی خوبه به شرطی که طرفت ادم باشه....عشق هم هست ولی نه به اون شدتی که تو فیلما به نمایش میزارن...بحث هست دعوا هست دلخوری هست انتطار هست....ولی اگه از ته دل طرف رو دوست داشته باشی همه اینها میگذره....

2740
واییی عزیزم دلدردگرفتم ازبس خندیدم😄😅😅😅

خو راست میگم ولی خداروهزارمرتبه شکر من و شوهرم هم دیگرو دوس داشتیم نمیگم همش خوب بودیم ولی خیلی همدیگرو دوس داریم همونیه ک میخوام هرزندگی پستی بلندی داره😁😁😁😁

ععع زیاد شد شرمنده😳😂

وای منم همینطورهمشم یکیوجای شوهرم تصورمیکنم قدبلندچشم ابی خوشکل جنتلمن وپولدار😁😁😀

😂👌عالی بودددد

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بله عشق هست 

ولي وقتي وارد زندگي ميشين

حاشيه ها اون عشق رو كمرنگ جلوه ميدن

درواقع همديگه رو خيلي دوست دارين شايد بيشتر  از قبل

اما حاشيه ها مانع ديدن اون عشق توي چشم همديگه ميشن 

مثل دخالت خانواده ها

مسائل اقتصادي

نگراني در مورد بارداري يا نگهداري نوزادتون

مخصوصا مورد اول خيليا رو از ازدواج پشيمون ميكنه

گرچه اصل موضوع ازدواج درسته و بايد صورت بگيره

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️