2737
2739
عنوان

میگن اخرش همه کرونا میگیرن...ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 2833 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیده ایرانیا خیرن از تک و تا افتاده😂😂😂😂

اصلا این حجم از بی تفاوتی به قرنطینه رو تو هیچ جای جهان ندیده بود😐

این هفته هم ک کلا خورااااکشه،خدا بخیر کنه آمار مبتلاهای هفته ی بعدو😞

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731
تو این وضعیت مگر اینکه سرمون و بکنیم زیر برف اونوقت می تونیم خبر خوب بدیم والا

ب اندازه کافی همه از کرونا اطلاعات دارید ...واقعا از این خبر چ اماری گرفتید ک بهش دامن میزنید ....کرونا خبر خوب نداره علی الحساب ...

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
اره کم شده چون هم داروهای مختلفو امتحان کردن بعضیاش تاثیر داشته هم اینکه خود ویروس  خودشو ضعی ...

چه ترسناااااک

اینجوری انگار این ویروسه مغزم داره😥😨😨

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
تا جایی ک شنیدم،ویروس یه نوعه،ک بسته به سیستم ایمنی افراد خودشو نشون میده آدمای قوی،خفیف این بیماری ...

منم وسطای اسفند رفته بودم دکتر میگفت ویروس ضعیف میشه تا خودشو بابدن میزبانش هماهنگ کنه بازم خدا میدونه

2738
ب اندازه کافی همه از کرونا اطلاعات دارید ...واقعا از این خبر چ اماری گرفتید ک بهش دامن میزنید ....کر ...

نداریم دیگه...شما که دارید نیایید دوباره بشنوید....ممنون

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
منم وسطای اسفند رفته بودم دکتر میگفت ویروس ضعیف میشه تا خودشو بابدن میزبانش هماهنگ کنه بازم خدا میدو ...

اره کم کم ویروس ضعیف میشه بقدری ضعیف میشه همینکه واردبدن بخوادبشه درجاازبین میره 

ویروس وقتی ضعیف میشه که به ژنnام برسه چه زمانی به ژنnام میرسه وقتی که 80 تا90درصدمردم بگیرن 

نداریم دیگه...شما که دارید نیایید دوباره بشنوید....ممنون

بعد از مردن سه هزار و خورده ای و پنجاه هزار نفر مبتلا تازه دارید اطلاعات کسب میکنید ؟مشغول باشید ...ممنون از شما عزیز🙏🙏🙏

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
2706