2737
2739
عنوان

میگن اخرش همه کرونا میگیرن...ولی

2833 بازدید | 67 پست

شدت وضعف داره....بهضیاویروس ضعیف شده رو میگیرن..بعضیا ویروس اصلی وقوی رومیگیرن....فوتی ها هم بیماری زمینه ای دارن هم ویروس قوی رو گرفتن.ِ

شنیدم..

هر کی رو میبینم ومیشنوم از همکارا کمی گلو درد وتک سرفه دارن ....

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا جایی ک شنیدم،ویروس یه نوعه،ک بسته به سیستم ایمنی افراد خودشو نشون میده

آدمای قوی،خفیف این بیماری رو میگیرن،و ضعیفا درگیرش میشن

خیلیا هم بیماری زمینه ای نداشتن ولی فوت شدن

احساس میکنم،از قدرت کشندگیش کم شده،نمی دونم چرا،حسم میگه!

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731
انشالله نمیشه

با این وضعی ک هست انشاا... ک نگیریم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

😂😂😂

اصلا میگن ی نوعش هست اگه بگیری از دهنت آتیش در میاد بعد می‌میری.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2738

ایا کسی میدونه چن درصد فوتی ها جوون بودن؟

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
تا جایی ک شنیدم،ویروس یه نوعه،ک بسته به سیستم ایمنی افراد خودشو نشون میده آدمای قوی،خفیف این بیماری ...

دیده ایرانیا خیرن از تک و تا افتاده😂😂😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
تا جایی ک شنیدم،ویروس یه نوعه،ک بسته به سیستم ایمنی افراد خودشو نشون میده آدمای قوی،خفیف این بیماری ...

مامانم پزشکه میگه 

ی ویروسه 

ولی مشخص نیست هیچی از اون.

همینجوری که شما گفتین اصلا معلوم نیست روی چه کسی بیشتر اثر داره.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

اره کم شده

چون هم داروهای مختلفو امتحان کردن بعضیاش تاثیر داشته

هم اینکه خود ویروس  خودشو ضعیفتر کرده 

واسه اینکه دوست داره تو بدن میزبان زنده بمونه نه اینکه باهاش دفن بشه

فقط نظرمه البته

2706