2737
2734
عنوان

پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 59 پست
واااا... این دردی که تو میکشی هر ماه از درد زایمان هم بیشتره نه من درد ندارم.. فوقش یکی دو رو ...

من دوتا نوافن خوردم اما اثری نزاشت

تازه من استانه تحملم خیلییی بالاست 

درد باید شدید باشه که برم سراغ مسکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا  ولی خدا بهت کمک کنه ناراحت شد واقعا😔

ناراحتی نداره عزیزم 

اینم یه قسمت از زندگیه مردم دردای بدتر از من رو تجربه کردن مخصوصا اونایی که سرطان دارن 😔

اما کنجکاو بودم برای تجربه مشابه بین کاربرای نی نی سایت😘

نه برای همین دکتر گفت اگه اندومتریوز داشته باشه چون ازدواج نکردی کاریش نمیکنیم تا ازدواج کنی 

ببین وقتی ازدواج کنی  دردات خوب میشه.من خودم مجردی زمین رو چنگ میزدم ولی وقتی ازدواج کردم خیلی بهتر شدم و وقتی زایمان کردم دیگه هیچ دردی ندازم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
منم میخواستم برم سرم بزنم اما بخاطر این ویروس لعنتی ترسیدمو نرفتم

خوب کردی تحمل کن منم دارم پرستاری میخونم و بابامم پزشکه مگرنه نمیزدم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738
سعی کن خودتو نشوری بادستمال پاک کنی .حموم نری توکل دورت.اینارو رعایت کنی سریع خوب میشی.

وای این حمام نرفتن و نشستن خودت در دوران پریودی از نظر علم پزشکی رد شده

حمام باید رفت حتما حتی از روز اولم میشه رفت

اما حمام باید ایستاده باشه حمام نشسته یا استفاده از وان اشتباهه

و اینکه هر حمام باید اون قسمت رو با شوینده مخصوص بشوری (ناحیه خارجی شسته شه)

دوتا نوافن خوردم و کیسه هم گذاشتم اندازه نوک سوزن هم تاثیر نداشت 🤦‍♀️

خیلی بد درکت میکنم کاملا😓

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
ببین وقتی ازدواج کنی  دردات خوب میشه.من خودم مجردی زمین رو چنگ میزدم ولی وقتی ازدواج کردم خیلی ...

این داستان یه دلیل پزشکی پشتش داره که حالا من یادم رفته قبلا دربارش مطالعه کرده بودم

اما عاره خیلیا گفتن بهم که با زایمان اول خوب شدن خداروشکر 

ما حالا ژنتیکن بشدت خونریزی میکنیم

غیر درد 

من دیگه از همه بدترم

همیشه فک میکردم از سلامت رحم و تخمدانمه 

ولی الان فهمیدم پلی کیستیکم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
وای این حمام نرفتن و نشستن خودت در دوران پریودی از نظر علم پزشکی رد شده حمام باید رفت حتما حتی از ر ...

عزیزم همین پزشکی گند زده  ک خانوما انقدر مریض میشن همه نابارورن.شما زمانی ک ادرار میکنی خودش حالت پاک کنندگی داره و برا پاک کردن بقیشم یا با دستمال یاهم دستتو خیس کنی.حمام بخای بری همون ایستاده بمدت پنج دقیقه از روز چهارم به بعد.شما اینارو رعایت کن بعد اگ درد داشتی درسته.

دهانه رحم بازه اون ابو میگیری همه رو میکشه ب خودش بعد رحم سر میشه و باعث درد کشیدن میشه.

2706