2733
2734
عنوان

پریود

371 بازدید | 59 پست

دوستان شما هم پریود های سخت دارین؟؟؟

من امروز تقریبا مرددددم

هیچی نخورده بودم اما گلاب به روتون بالا اوردم و چون معده ام خالی بود خیلییی اذیت شدم

اسهال شدم و رنگ پریدگی و سرگیجه خیلی زیاد

درد وحشتناکی داشتم که با وجود خوردن دوتا مسکن با دوز ۵۰۰ خوب نشدم 🤦‍♀️

اخرشم افتادم روی زمین و دیگه قدرت حرف زدن و تکون خوردن نداشتم چون انرژی توی بدنم نبود و حتی حرف زدنم باعث دردم میشد

پریودهای شما هم اینجوره؟؟؟(سونو چندجای مختلف دادم و همه چیز اوکی هست مشکلم دیسمنوره هست )

اویشن و بابونه و چای دارچین و کیسه اب گرم و گرم نگه داشتن بدن و نخوردن لبنیات و چیزای سرد رو همش رو هم رعایت کردم اما تاثیر گذار نیستن روی من

منم بعضی ماه ها میارم بالا از درد

درد شدید که هر۸ساعت باید ژلوفن بخورم

کمر درد وشکم درد و سردرد😥

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

روغن گوسفنداستفاده کن 

من که اصلاتاحالادردنداشتم که بدونم چجوریه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه والا 

ولی خدا بهت کمک کنه ناراحت شد واقعا😔

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
منم بعضی ماه ها میارم بالا از درد درد شدید که هر۸ساعت باید ژلوفن بخورم کمر درد وشکم درد و سردرد😥

منم چند سال پیش اینطوری بودم ولیاللنتنبلیتخمدان دارم پریودامدر حد لکه بینی شده 😞 دیگهنه درد دارمنه چیزیدلم میخواد خونریزی کنم

2740

من از وقتی داروی ضدافسردگی میخورم راحتم.منم اینجور بودم.مرگ رو به چشمام می یدم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
منم چند سال پیش اینطوری بودم ولیاللنتنبلیتخمدان دارم پریودامدر حد لکه بینی شده 😞 دیگهنه درد دارمنه ...

منم کیست دارم درد شدیدم بخاطر اونه😓

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

من میرم زیر سرم

واسه خودم سرم میزنم😪😪

3روز دیگه ام موعدمه اگه بشم🤢🤢

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
منم بعضی ماه ها میارم بالا از درد درد شدید که هر۸ساعت باید ژلوفن بخورم کمر درد وشکم درد و سردرد😥

وای خیلی سخته

من اگه این ویروس مسخره نبود میرفتم بیمارستان سرم میزدن بهتر میشدم 🤦‍♀️

پس یعنی دلیل بالا اوردنمون بخاطر درد شدیده؟؟؟

وای خیلی سخته من اگه این ویروس مسخره نبود میرفتم بیمارستان سرم میزدن بهتر میشدم 🤦‍♀️ پس یعنی دلیل ...

آره عزیزم از شدت درد میاریم بالا😥

مسکن بخوری وکیسه اب گرم بذاری خوبه خیلی

2706