2733
2739
عنوان

شوهرنامردم گفته بروطلاق بگیر میخام زن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 123 پست
اسی جان یه سوال شوهرت چند سالشه و چهرش چجوره یعنی جذابه که یه دختر میخواد باهاش ازدواج کنه با چهار ت ...

۲۷،چهرش بدک نیست،شایدم بیوه دختره نمیدونه متاهله یااینکه چون ازدواج نکرده دخترنیست وباکره نیست ازخداشه یکی مثل شوهرمن پیداکنه زنش شه 

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
من احمق مهریموبخشیدم که بهم وکالت طلاق داد،

وای از دست شما

بدون تحقیق؟ همینجوری رفتید بخشیدید؟

دیگه کاریه که شده

اقدام برای طلاق نکنید. رضایتم ندید برای ازدواج مجددش. اونوقت خودش جرات نمیکنه طلاقتون بده

یکم تحلیل کنید شرایط رو. اصلا میدونید شمایی که مهریه ندارید رو چرا میخواد خودتون درخواست طلاق بدید و خودش طلاقتون نمیده؟ چون آقا با آدم بلد راه مشورت میکنه. اگه خودش بخواد طلاق بده باید هرچی بعد از ازدواج به دست آوردید باهاتون نصف کنه!

شما نه درخواست طلاق بدید و نه اجازه ازدواج مجدد

با بد گرگی طرفید. برید پیش وکیل خبره تا از بلایی که سر خودتون آوردید نجاتتون بده و آسیبش رو به حداقل برسونه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور واسه ایناپلیس اومده

عزیزم پلیس اوردن که کاری نداره برو همون طرفها کلانتری بگو دونفر که شوهرمه با خانمه رابطه نا مشروع دارن و توی خونه هستن الکی بگو زنه هم متاهله یا زنگ بزن بگو دزد اومده خونم بعدش که اومدن ماجرا رو بگو که ترسیدم نیایید اینو گفتم کاری ندارن که پلیسا نمیان که تو رو ببرن

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
2728
حکم سنگسار واسه زن متاهلم نیس  من گفتم یاد دوستم افتادم شوهرش اونا تو خونه با یک مرد دید زنگ ز ...

يه شرایطی داره که سنگسار کنن، یا خودشون چهار بار اقرار میکنن، یا چهار تا مرد شهادت میدن که دقیقا دخول رو دیدن، وگرنه مجرد رو که سنگسار نمیکنن فقط برای متاهل هست

حکم سنگسار واسه زن متاهلم نیس  من گفتم یاد دوستم افتادم شوهرش اونا تو خونه با یک مرد دید زنگ ز ...

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
وای از دست شما بدون تحقیق؟ همینجوری رفتید بخشیدید؟ دیگه کاریه که شده اقدام برای طلاق نکنید. رضایت ...

فکر کنم بتونه بره شکایت کنه که مجبورش کرده که مهریشو ببخشه.ادعا کنه که با زور و تهدید مجبور به بخشیدنش کرده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
يه شرایطی داره که سنگسار کنن، یا خودشون چهار بار اقرار میکنن، یا چهار تا مرد شهادت میدن که دقیقا دخو ...

برادرم چون وکیل بود دوستم باهاش تماس داشت 

وکالتش بگیره که حکم شلاقش اجرا نشه 

منم تعجب کردم چطور سنگسارش نکردن از برادرم که پرسیدم گفت خوب شد شماها قاضی نشدید دیگه من پیگیری نکردم درست توضیح بده

.
2738
برادرم چون وکیل بود دوستم باهاش تماس داشت  وکالتش بگیره که حکم شلاقش اجرا نشه  منم تعجب ...

میشه ازبرادرت بپرسی وقتی وکالت طلاق داده به من ایلخودشم میتونه دادخواست طلاق بده

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

نبابا سنگیار کجا بود؟ 

خودتون رو خسته نکنید 

دوست من با هزار جور مدرک نتونست رابطه شوهرش با زن متاهل رو ثابت کنه 

یعنی ثابت میشد ولی دادگاه نمیذاره واسه زن متاهل ثابت بشه خودشون نمیخوان 

حالا بیا ببین شوهر آشغالش چه دمی درآورده

خانواده ات در جریانن؟  پدرتون در قید حیاتن؟

پدرندارم،خونوادم روهنوزبهشون نگفتم

2706