2733
2734
عنوان

شوهرنامردم گفته بروطلاق بگیر میخام زن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 123 پست
اسی حالا ک خیانت کرده نابودش کن هر طور نیتونی ب گوه خوردن بندازش ابروش ببر  برنامه بچین باننه ب ...

تابتونم نابودش میکنم فقط اگه بتونم بازنه گیرشون بندازم خودش حکمش ۶۰ضربه شلاقه

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
نه دوست فابریکش پیامم دادکه یه بیوه دختری رومیخادبگیره گفت بیوه هست ولی عروسی نکرده اخه وکالت طلاق ب ...

عزیزم تاپیک قبلی تو خوندم همون که شمارشو سید اصغر ذخیره کرد و دیدی که خانوم بود باید همونجا شمارشو برمیداشتی و زنه رو پیدا میکردی و تا جا داشت میزدیش حداقل دلت خنک بشه بعدم طلاااق

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره محضری

پس برد کردین حسابی

اول و قبل از درخواست طلاق مهریه رو بذارید اجرا

بعد که پرونده‌ش به جریان افتاد و جلو حساباش رو بستن برید با وکالت در طلاقی که دارید خیلی شیک درخواست طلاق کنید

با یه وکیل خبره مشورت کنید یادتون میده چقدر از مهریه رو اجرا بذارید که اقساطش سنگین بشه و پیش پرداختش زیاد

بعدم جدا شید ولی مهریه رو حتی اگه هزار سال طول کشید بگیرید. جزو دیون ممتازه. ارثم که بهش تعلق بگیره اول ازش مهریه شما رو میدن. و خودش و اون هرزه‌ای که میخواد عقد کنه باید دوتایی کار کنن مهریه شما رو بدن

بچه‌ها رو هم بسپارید به بابا جونشون تا هم هزینه‌هاشون رو بدن هم مسئولیتشون رو اون خراب‌خانم عهده‌دار بشه و هر روز بگه عجب غلطی کردم و چه گ.و.ه.ی خوردم

بعدم سبک و با خیال راحت یه ازدواج بهتر بکنید تا ماتحتشون بسوزه

حتما با وکیل پیش برید

برنده‌ی این جنگ شما خواهید بود

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
عزیزم تاپیک قبلی تو خوندم همون که شمارشو سید اصغر ذخیره کرد و دیدی که خانوم بود باید همونجا شمارشو ب ...

گوشیش رمزداشت نتونستم شمارش روبردارم

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
2731
سوپر مارکت محلمون زن وشوهر تو مغازه کار میکردن مرده یکم سر گوشش میجنبید تا اینکه زنش فهمید با ی زنه ...

منم یه نفرو میشناختم دانشجوی پزشکی بود رفت یه زن گرفت .مرده هم هیچی نداشت .زنه با نداری مرد ساخت و گشنگی و تشنگی کشید تا مرده پزشک شد .مرده یه ماه بعد رفت زنرو طلاق داد گفت تو به من نمیخوری و رفت یه زن دیگه گرفت .زن قبلیه مرد نفرینش کرد منم شاهد نفرینش بودم .مرده ۳ ماه بعد با ماشین رفت تو دره .تیکه تیکه شد .

نه عزیزم اینجوری نیس حکم سنگسار شلاق دارن همه چیز که به خوبی خوشی ختم نمیشه

سنگسار برای زن متاهله

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
تابتونم نابودش میکنم فقط اگه بتونم بازنه گیرشون بندازم خودش حکمش ۶۰ضربه شلاقه

حتما اینکارو بکن کسی که خونه نمیاد و   روز و شب با اون خانمه هست خییلی راحت میتونی گیرشون بندازی اصلا غصه نخور 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
پس برد کردین حسابی اول و قبل از درخواست طلاق مهریه رو بذارید اجرا بعد که پرونده‌ش به جریان افتاد و ...

من احمق مهریموبخشیدم که بهم وکالت طلاق داد،

2740
من احمق مهریموبخشیدم که بهم وکالت طلاق داد،

اسی جان یه سوال شوهرت چند سالشه و چهرش چجوره یعنی جذابه که یه دختر میخواد باهاش ازدواج کنه با چهار تا بچه🤔

حکم سنگسار واسه زن متاهلم نیس  من گفتم یاد دوستم افتادم شوهرش اونا تو خونه با یک مرد دید زنگ ز ...

چطور واسه ایناپلیس اومده

چطور واسه ایناپلیس اومده

دوستم فکر کرده شوهرش رفته سرکار چون معمولا میره شب برمیگرده مرده یک ساعت بعد برمیگرده خونه میبینه یک مرد تو خونست در از پشت قفل میکنه میزنگه به پلیس میان میبرنشون 

.
2706