2733
2734
عنوان

شوهرنامردم گفته بروطلاق بگیر میخام زن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 123 پست
اسی جان مطمئنی میخاد زن بگیره یا کسی رو زیر سر داره ؟ شاید شوخی کرده یا خاسته حرص تورو دربیاره 

نه دوست فابریکش پیامم دادکه یه بیوه دختری رومیخادبگیره گفت بیوه هست ولی عروسی نکرده اخه وکالت طلاق بهم دادگفت برو طلاقت روبگیر میخام زن بگیرم 

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
پدرشون چهارتا بچه رو بزرگ می کنه یا خودت؟! توانایی مالی داری؟ اگه پدر بچه هارو بگیره تحمل داری؟ بنظر ...

خودم بزرگشون میکنم تاالانم پدرشون فقط دنبال هوا وهوسش بوده که الان شیرشده برومیخام زن بگیرم

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوپر مارکت محلمون زن وشوهر تو مغازه کار میکردن مرده یکم سر گوشش میجنبید تا اینکه زنش فهمید با ی زنه دوست شده خانومش تعریف میکرد خیلی بی پول بودن تازه تونسته بودن ی خونه ومغازه بخرن اونم با زحمت زنه بعد خیلی گریه میکرد یدفعه خدا نصیب نکنه مرده تومار تو سرش در اومد ادان پنج ساله مثل ی تیکه گوشت افتاده گوشه خونه اونم جواب خیانتشو اینجوری پس داد

اسی حالا ک خیانت کرده نابودش کن هر طور نیتونی ب گوه خوردن بندازش ابروش ببر  برنامه بچین باننه باباش و پلیس با دختره بگیریش مهرتو بگیر مالو اموالم بگیر کم نیاریا

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
2728
نه دوست فابریکش پیامم دادکه یه بیوه دختری رومیخادبگیره گفت بیوه هست ولی عروسی نکرده اخه وکالت طلاق ب ...

وکالت طلاق دارین؟ محضری؟

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
حکم سنگسار فقط برای زنه شوهر داره، داره میگه شوهرم میگه طلاق بگیر زن بگیرم، پس شوهر نداره که سنگسار ...

من شنیدم واسه مرد هم هست 🤔 

اره راست میگی یاد دوستم افتادم شوهرش تو خونه با یک مرد دیدیش زنگ زد پلیس اومدن بردنش حکم شلاق به جفتشون دادن 

.
2738
وکالت طلاق دارین؟ محضری؟

اره محضری

خیلی متاسف شدم براتون آرزوی آرامش و صبر میکنم

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
نه دوست فابریکش پیامم دادکه یه بیوه دختری رومیخادبگیره گفت بیوه هست ولی عروسی نکرده اخه وکالت طلاق ب ...

دوستش رو ول کن تا کاری نکرده ک نمیشه مجازاتش کنی اگه دوباره حرف زن زد بگو من راضی ام طلاق نمیگیرم میسازم ببین بعد جرات داره بره زن بگیره والا تو خرجش میمونه بخدا غلط اضاف کرده که شما بری شما سخت وایستا اخه برا شوهرت نمیگم پس تکلیف این همه سوختن وساختن چی میشه بنظر من اگه مرد من همچی حرفی بزنه اول میگم بگیر بعد ک اگه گرفت ی شب ببخشید هاااا اونجاشو با ی چیز تیز میبرم تا اخر عمر یادش بمونه مرگ یکبار شیون یک بار اخه نمیشه بهمین سادگی بگه برو طلاق منم زن میگیرم بنظرم بگو بگیر من هستم چه جوری میخاد خرجتونو بده مردم تو یکیش موندن 

اسی حالا ک خیانت کرده نابودش کن هر طور نیتونی ب گوه خوردن بندازش ابروش ببر  برنامه بچین باننه ب ...

من خنگ رفتم مهریموبخشیدم اونوقت وکالت طلاق داد ازبس احنقم دیگه،اخه اونزمان نگفت میخادزن بگیره گفت چون خیلی تاحالا درحقت بدی کردم بیاماریو روببخش که هروقت خواستی بتونی بزاری وبری طلاق بگیری

2706