2737
2739
عنوان

شوهرنامردم گفته بروطلاق بگیر میخام زن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای دوسال پیش من یه فیلم دیدم مرده زن اورده بود خونه همین ک خواسته بودن شروع کنن زنه زنگ زده بود ۱۱۰پلیسع داد میزد سر مرده میگف خجالت نمیکشی جلو چشم زنت رفتی فاحشه اوردی خونه؟ 

مرده هم با لتماس میگف زنم خودش گف برو بیار من کاری به کارت ندارمم قضیه از این قرار بود ک مرده همش میگفته میخوام برم زن بیارم خونه یع روز  زنش میگه من دیگه باهات کاری ندارم برو هر کاری دوس داری بکن  اون مرده هم میره واقعا میاره همین ک خواستن کاری کنن پیسا اومدن تو  😑

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
برو قبلش با كلانتري هماهنگ شو يا اگاهي بهتره بگو ميخوام گزارش مواد اينا بدم بعد حكم ميگيرن سيار ...

خب بعدکه اومدن ودیدن موادی درکارنیست خودم میشم خلافکارکه دروغ گفتم

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
2740

پدرشون چهارتا بچه رو بزرگ می کنه یا خودت؟! توانایی مالی داری؟ اگه پدر بچه هارو بگیره تحمل داری؟ بنظرم طلاق نگیر تحمل کن تو که باوجود هفت سال خیانت 4 تا بچه بی گناه بدنیا آوردی الانم به خاطر اونا دندون رو جیگر بذار و بمون شوهرتم به حال خودش بذار

بله میان ولی توی خونه نمیتونن برن شما خودت باید بری اون زنه رو از خونه بیاری بیرون البته میگن صیغه کردیم اما همینم برای شما خوبه چون بدون اجازه شما بوده فکر کنم راحت میتونی مهریه و طلاقتو بگیری

نه عزیزم اینجوری نیس حکم سنگسار شلاق دارن همه چیز که به خوبی خوشی ختم نمیشه

حکم سنگسار فقط برای زنه شوهر داره، داره میگه شوهرم میگه طلاق بگیر زن بگیرم، پس شوهر نداره که سنگسار بشه 🤦‍♀️

2706