2733
2734

بچم ۳ ماه ۸ روزشه ولی باز بالا میاره شیر رقیق خوردنی شیرخشکی ام هست تا کی ادامه داره اخه دستگاه گوارشش کی کامل میشه فقط ببلاک ای ار بالا نمیاره 

لطفا تجربه هاتونو بگید مامانای زیبا🥰

تا۹ماه کامل بالااورددیکه خوب شد

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر من شیر خودم رو میخورد تا حدود ۴_۵ماهگی بالا میاورد 

مرتب لباس عوض میکردم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه من پدرمو در آورد تا شش ماه همش بالا می آورد هر کوفتی هم دادم درست نشد هزاربار دکتر بردم کلی قطره و شربت و قرص هم حتی براش نوشتن فرقی نکرد

بعد شش ماه خودش کم کم درست شد

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷
2738

مال رفلاکس،ببرش پیش متخصص یه دارو میده زودی برطرف میشه نی نی منم چن روزه همینجور شده،ولی فعلا دسترسی به دکتر ندارم،شیرخشک ببلاکarمال بچه هاییه که رفلاکس دارن اگ خوبه همونو بش بده

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
ببين ماشالا خيلي توپوله و خيلي پرخور من حس ميكنم از پرخوريه بيشتر

هر دو ساعت ۲۰ دیقه بش شیر بده

ن بیشتر

من دکترم گفت ی وقت فکر نکنی شیر بیشتر بدی چاقتر میشه.شیر باید ب اندازه باشه وگرنه بچه اذیت میشه

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
بچه من پدرمو در آورد تا شش ماه همش بالا می آورد هر کوفتی هم دادم درست نشد هزاربار دکتر بردم کلی قطره ...

عه ببين بچم بالا مياره ميترسه اين تا ميخوره شير رقيق بالا مياره

2706