2733
2739
عنوان

سرگذشت دور دور امشب ما باشوهر 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم رو مبل اونور نشسته ميترسم بياد نگاه كنه ميام توضبح ميدم برانون

باشه عزیزم😔

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2731

عزیزم ببخشید اینو میگم اما اونا با دعا نمیبرنش سمت خودشون.اخلاق تو باعث میشه بره سمت اونا

وقتی تو عمل انجام شده قرار گرفتی و رفتی چرا زهر کردی به هودت و بچتو شوهرت.حرف نزدی نگاه نکردی و هیچی.خب اون بیاد خونه مامان تو این رفتار رو نشون بده تو چی میکنی؟؟

حزياد كتك خوردم😞😞😞

الهي بميرم😔😔😔😔

من سرم بلند داد ميزنه گريم ميگيره دوبار با پشت دست زده دهنم روحيمو كلا از دست دادم

انقدر گريه كردما يعني

يه لحظه فكر كردم كتك خوردن زن خيلي سخته خيلي سنگينه واسه ادم

از ته قلبم دعات كردم اسي كه دست بزنش خوب شه ديگه نزنتت

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2740

واقعا میترسی ازش کتک بخوری؟😑چرا انقدر مظلومی؟چرا از خودت دفاع نمیکنی؟چرا وقتی کتکت میزنه مدرک جمع نمیکنی خشتکشو به سرش بکشی؟

در سر من کلاس درسی است که هنوز معلمشان نیامده است...

چقد بعضی زنا مظلومن خدای مهربونم

چقدد بدم میاد ی مرد دست روی ی زن بلند کنه

آخه گناه داره مرتیکه احمق

زنم‌ اگه زورش میرسید تو‌رو لت و‌پار میکرد

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین