2733
2734
عنوان

سرگذشت دور دور امشب ما باشوهر 😞

1760 بازدید | 82 پست

بهم گفت بريم بيرون دوري بزنيم

منم پسرمو برداشتم گفتم ي دور ميزنيم زود ميايم خونه

ديدم رفت سوپري كلي خريد كرد زنگ زد ب خواهر مجردش گفت در باز كن

😞😞

رفتم داخل ديدم اون خواهرشوهر كثافت دعانويسم ك باعث شد هزاران باربخاطرش كتك بخورم اونجابود

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ي سلام كردم نشستم تااخر نگاش نكردم

چون پسرم شبر و پوشك نداشت زود بلندشدشوهرم

تواسانسور ديدم اخماش توهمه

اينقد گريه كردم دستام يخ شد

فك كردم مث هميشه كتك در راهه😞😞😞

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738
من ي سلام كردم نشستم تااخر نگاش نكردم چون پسرم شبر و پوشك نداشت زود بلندشدشوهرم تواسانسور ديدم اخم ...

ببخشیدا 

ولی غلط کرده بزنه 😠

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

گفت چرا گريه كردي من كاريت ندارم

گفتم فكرم خراب كردي

گفت تو هم ديگ خونه مادرت نرو فكر من خراب ميشه

😞😞😞😞خدالعنتشوون كنه

2706